Jurbarko PSPC direktorė pakliuvo į avariją

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorė Remigija Mencienė trečiadienį, balandžio 12 dieną, susitikime su Tamošių gyventojais buvusiuose kultūros namuose pasirodys sugipsuota ranka ir su neišblėsusiais prisiminimais avarijos, į kurią ji pateko pirmadienio popietę. Priminsime, kad šiame susitikime Tamošiuose, kuris numatytas 15 val., bus diskutuojama su vietiniais gyventojais dėl VšĮ Veliuonos pirminės sveikatos priežiūros centro reorganizavimo, t. y. pastarosios įstaigos prijungimo prie Jurbarko PSPC, kuriai R. Mencienė ir vadovauja.

 

Policijos suvestinėje rašoma, kad balandžio 10 dieną, apie 14.53 val. gautas pranešimas apie eismo įvykį iš Raudonės seniūnijoje, Parevių kaimo ribose. Skelbiama, kad susidūrė du automobiliai ir nukentėjo moteris. Automobilį “Opel Astra” vairavo blaivus vyras (g. 1957 m.), kuris sužalojimų nepatyrė, minėto automobilio keleivio pusėje kartu važiavo moteris (g. 1958 m.), kuriai Jurbarko ligoninėje diagnozuotas dešinės plaštakos sumušimas, ji išleista į namus. Automobilį MAZDA MPV vairavo blaivus vyras (g. 1940 m.), jis sužalojimų nepatyrė.

 

R. Mencienė „Mūsų laikui“ patvirtino, kad PSPC tarnybinis automobilis „Opel Astra“ pirmadienį, balandžio 10 dieną, pateko į avariją. PSPC direktorė važiavo į Veliuoną tuo pačiu tikslu, kaip ir į Tamošius, su vietiniais Veliuonos gyventojais aptarti jau minėtą reorganizaciją. Į susitikimą ji taip ir nenuvažiavo, nes pateko į avariją. Automobilį vairavo ne ji pati, o PSPC vairuotojas. Gydymo įstaigos direktorė tikina, kad viskas įvyko taip staiga, kad ji nė nesupratusi, kas įvyko. Pasak jos, kaltas pagyvenęs automobilio vairuotojas, kuris taip „užkišo“ savo vairuojamą automobilį, kad Jurbarko PSPC tarnybiniam automobiliui teko išvažiuoti į priešpiešinę eismo juostą, dėl ko "Opel Astra" ir susidūrė su automobiliu. Smūgis buvo toks stiprus, kad išdužo priekiniai stiklai. R. Mencienė patikino, kad avarija jai galėjo baigtis daug skaudžiau, jei ne oro pagalvė.

 

R. Mencienė „Mūsų laikui“ sakė svarstanti, ar verta „Opel Astra“ remontuoti, nes automobilis stipriai apgadintas. Anot pašnekovės, šiuo metu draudimo bendrovės ekspertai skaičiuoja, kiek kainuotų automobilio remontas. Skaičius žadėjo pateikti iki šios savaitės pabaigos.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai