Įsimintina policininkams diena: nuo avarijos iki sumušimų

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Liepos 6-ąją rajono policininkams nuobodžiauti neteko. Šventinę dieną buvo ir avarija, ir automobilio išplėšimas ir keli sumušimai, ir net pagautas naminės degtinės varytojas.

 

 

 

Apvogė mašiną

Liepos šeštą dieną gautas Jurbarko gyventojo (g. 1992 m.) pranešimas, kad apie 09.00 val., atėjęs prie savo automobilio "BMW 530", kuris stovėjo prie namų, automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėjo, kad yra pavogti priekiniai abu automobilio šviesų žibintai ir išdaužtas kairės pusės priekinis šoninis durelių stiklas. Daiktų nepasigedo. Nuostolis 1000 eurų

 

 

Automobiliu trenkėsi į medį

Liepos 7 dieną, apie 02.32 val., kelyje Jurbarkas-Butkaičiai-Paviščionys 24,7 kilometre vyras (g. 1995 m.), vairuodamas automobilį “VW Boro”, kelio vingyje galimai nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio, vertėsi ir trenkėsi į medį. Keleivio vietoje sėdėjo vyras (g. 1987 m.), kuriam po medikų apžiūros konstatuota dešinės rankos dviejų pirštų atviri kaulų lūžiai, kaklo slankstelio lūžis, smegenų sutrenkimas. Asmuo išgabentas į Kauno klinikas. Automobilio vairuotojas (nustatytas blaivumas – 0,00 prom. alkoholio) nenukentėjo. Jurbarko ligoninėje iš asmenų paimti kraujo mėginiai (ne)blaivumui nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 3 d.

 

Sumušė vidury dienos

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad apie 15 val. Jurbarke, A. Giedraičio-Giedriaus g., viešoje vietoje, vyrą (g. 1980 m.), kuriam nustatytas 2.08 promilių girtumas, sumušė iš matymo pažįstamas asmuo (g. 1972 m.). Po medikų apžiūros ir suteiktos pagalbos paleistas gydytis į namus ambulatoriškai. Įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino.

 

Sumušė vidury dienos II

Apie 15.05 val. Raudonėnuose šio kaimo gyventoją (g. 1994 m.), kuriam nustatytas girtumas (1.03 prom. alkoholio), sumušė iš matymo pažįstamas asmuo (g. 1993 m.), gyv. Jurbarko r. sav. Vencloviškių k., ir pasišalino automobiliu. Nukentėjusysis pristatytas į Jurbarko ligoninę, po medikų apžiūros paleistas gydytis ambulatoriškai.

 

Pagautas naminukės varytojas

Apie 19.30 val. Seredžiaus seniūnijoje, Vozbutų kaime esančioje sodyboje, rastas jos šeimininkas (g. 1956 m.), gaminantis skystį, turintį naminės degtinės kvapą, kurio buvo jau pagaminta apie 65 litrai, jis supilstytas į 5 plastikines talpas, taip pat rasti aparatai naminei degtinei gaminti. Taip pat rasta ir sunaikinta apie 400 litrų raugalo.

 

Marijampolės apsk. VPK inf.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai