Ieškomam Jurbarko rajono gyventojui bėgliui - ypatingas Europolo dėmesys

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Labas, Pauliau. Kalėjimui trūksta nario – grįžk, kad būtų pakankamas skaičius“, – į lietuvį bėglį Paulių Tamoševičių kreipiasi Europolas. Policija informuoja, kad rugpjūčio 4 dieną Europolas vykdys vasaros spaudos kampaniją, skirtą Europos ieškomiausių asmenų paieškai. Lietuva šiai spaudos kampanijai atrinko Kauno apskr. VPK ieškomą žudiką iš Jurbarko rajono Paulių Tamoševičių, gimusį 1987 metais sausio 24 dieną. „Europolas“ kiekvienos šalies atrinktam asmeniui sukūrė virtualų atviruką, kviečiantį jį sugrįžti į tėvynę.

 

Spaudos akcijos tikslas yra kuo plačiau paskleisti informaciją apie ieškomą asmenį. Atvirukas bus pateikiamas su šiek tiek humoro, kad žmonėms sukeltų didesnį susidomėjimą ir norą peržvelgti kuo daugiau atvirukų.

Visų šalių atvirukai bus paviešinti (apie 9 val. ) Europos ieškomiausių asmenų tinklalapyje (https://eumostwanted.eu/lt) ir tuo pačiu visuose Europolo socialiniuose tinkluose.

Penkias dienas atvirukai bus viešinami pirmuosiuose socialinių tinklų puslapiuose (tarp svarbiausių naujienų).

Visos valstybės bus prašomos nuorodomis į atvirukus kuo įmanoma plačiau pasidalinti socialiniuose tinkluose, kad apie EUMW puslapį ir ieškomus asmenis sužinotų kuo daugiau žmonių. Bet kuris žmogus, ką nors žinantis apie ieškomą asmenį, paspaudęs jį dominančio asmens atviruką, bus nukreipiamas į EUMW puslapį, kur paspaudus asmens nuotrauką, bus laukelis parašyti žinutei, t.y. suteikti info apie asmens buvimo vietą.

 

Ši žinutė iš EUMW automatiškai atkeliaus pas mus į TRV.

 

30 metis P. Tamoševičius įtariamas tuo, kad veikdamas kartu su dviem bendrininkais, panaudojus fizinį smurtą ir neteisėtai atėmus laisvę nukentėjusiajam, nuvežė pastarąjį automobiliu į Vilkaviškio r. Baltrakio k. esančią sodybą, kur bendrais veiksmais sudavė nukentėjusiajam daugybę smūgių į įvairias kūno vietas. Nuo patirtų sužalojimų nukentėjusysis mirė. „Įsižiūrėkite į šio ieškomo asmens veidą – galbūt jį matėte būtent Jūs! Jeigu atpažinote šį asmenį ir turite informacijos apie jo buvimo vietą – praneškite apie tai policijai!“, - rašoma LKPB pranešime.

 

 Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybos SIRENE nacionalinio skyriaus informacija

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai