Gaisras: degė „Viešvės" gamybinės patalpos (nuotraukos)

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Trečiadienio popietę Viešvilės miestelyje kilo gaisras. Degė UAB „Viešvė" naujai įrengtos gamybinės patalpos.

Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimos tarnybos viršininkas Tomas Statkus, trečiadienį kalbintas įvykio vietoje, „Mūsų laiką“ informavo, kad ugniagesiai kiek daugiau po 14 val. gavo pranešimą, kad dega medžio apdirbimo įmonė Viešvilėje. Atvykus į vietą, pro pastato tiek langus, tiek duris veržėsi dūmai. Buvo nutiestos magistralinės linijos nuo vandens telkinių. Paduoti gesinimui švirkštai. Anot T. Statkaus, kadangi buvo sunku pamatyti nuo pastato viršaus, kur dar gali būti židinys, papildomai pasiųstos pajėgos iš Tauragės komandos, t.y. autokopėčios.

Lokalizavus gaisrą, nustatyta, kad viduje degė medienos produkcija. Tikslaus kiekio, kiek produkcijos išdegė, dar negalėjo pasakyti. Anot T. Statkaus, gaisro vietą, židinį ir pačią priežastį dar yra sunku pasakyti.

 

Prieš 16 val. gaisras buvo užgesintas.

 

Ugnies gesinti į Viešvilę suvažiavo Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos cisterna, Smalininkų komanda, Kidulių komanda, Vilkyškių komanda, Pagėgių komanda, Dauglaukio komanda bei Tauragės autokeltuvas ir viena autocisterna. Gaisrui užgesinti prireikė maždaug dviejų valandų.

 

ATNAUJINTA

Ketvirtadienį, patikslintais duomenimis, gaisras kilo darbo valandomis gamybinėse patalpose, kur buvo atliekami metalo pjaustymo darbai. Tyčinio padegimo versija atmesta. Ugnies padarytą žalą tikslina savininkai. Gaisras kilo klijavimo ceche. Gaisro metu išdegė 81 m² patalpa. Sudegė joje buvę užtepimo įrenginys, presas, presavimo ir gręžimo staklės. Sudegė 10 m³ paruoštos medienos. Aprūko 2000 m² pastato patalpų.

 

Viešvilės miestelyje įsikūrusiai įmonei praėjusieji metai buvo itin sėkmingi. Ji yra pripažinta viena stipriausių įmonių ne tik Jurbarko rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

UAB „Viešvė“ jau devynerius metus sėkmingai plėtoja antrinio medienos apdirbimo veiklą. Per paskutinius ketverius metus įmonėje darbuotojų skaičius išaugo nuo 5 iki 28, o gamybos apimtys padidėjo daugiau kaip 9 kartus. Tęsdama modernizavimą ir plėtrą, šiais metais įmonė įrengė dvi medienos džiovyklas ir  biokuro katilinę, įsigijo išilginio medienos pjovimo stakles, keturpusio medienos apdirbimo stakles, taip pat medienos optimizavimo (defektų šalinimo) bei medienos jungimo ilgių įrenginius.

2016 metais UAB „Viešvė" įsteigė dar 8 naujas darbo vietas.

Dėkoja ugniagesiams

Įmonės „Viešvė“ direktorius Raimundas Jasulis ir administracija dėkoja ugniagesiams, kurie operatyviai ssureagavo ir neleido išplisti ugniai bei taip padėjo išvengti didesnių nuostolių.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai