Artimieji prašo pagalbos: 25 metų vaikinas šeštadienio naktį dingo kaip į vandenį (atnaujinta)

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šeštadienio naktį dingo 25 metų Arvydas Mockus iš Rikyškių kaimo, Eržvilko seniūnijos. Artimieji nevilty. Vaikinas dingo kaip į vandenį. Iki šiol apie jį jokių žinių. Artimieji sekmadienį kreipėsi į rajono policiją, išplatino informaciją apie dingusį vaikiną ir žiniasklaidai.

 

Artimų draugų žiniomis, Arvydas šeštadienį dalyvavo keturračių varžybose. Kur jos vyko, nežino. Vaikinas ten šventė. Artimųjų žiniomis, vaikiną po varžybų parvežė apie 24 val. namo, į Rikyškių kaimą, tačiau čia jis nenakvojo. Lova neliesta.

 

Artimi draugai „Mūsų laikui“ sakė, kad paskutinį kartą A. Mockaus telefonas pagavo gaires iš Laukesos bokšto. Šis bokštas yra netoli Eičių važiuojant link Tauragės. Paskutinį kartą signalą pagavo apie 1 valandą nakties. Nuo to momento vaikinas ir dingo. Telefonas išjungtas.

 

Artimieji kreipiasi į visuomenę, prašydama padėti. Gal kas matė Arvydą pakelėje. Gal stabdė automobilius.

 

Apie Arvydą nebuvo jokių žinių iki pirmadienio vidurdienio.

 

Jei turite informacijos, praneškite artimiesiems (Vilijai Mockutei) tel. 8 635 67 763 ir policijai.

 

Ketvirtadienis. Lapkričio 23 d.

 

Kaip "Mūsų laiką" ketvirtadienį informavo Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės specialistė Sigita Šatienė, A. Mockus vis dar nesurastas.

Ikiteisminis tyrimas dėl dingusiojo A. Mockaus buvo pradėtas Tauragės apskr. VPK ir dar byla  neperduota Jurbarko r. PK. Galime informuoti jog, Tauragės pareigūnai į pagalbą buvo pasitelkę kinologų šunį, gaisrininkai apžiūrėjo netoli dingimo vietos (Jurbarko r., Rykiškių k.) esantį vandens telkinį, pareigūnai nustatė kur paskutinį kartą veikė dingusio asmens telefonas. Lapkričio 20-21 d. narai tikrino Šešuvies upės dugną. Taip pat  vakar narai apžiūrėjo apie 5 kilometrus upės,  ir šiandien narai  tęsia dingusiojo paiešką upėje. Prie dingusiojo paieškos aktyviai prisideda artimieji bei jų draugai. Policijos pareigūnai ir toliau intensyviai vykdo dingusio asmens paiešką, iš naujo apžiūri teritoriją ir vykdo kitus reikiamus procesinius veiksmus.

 

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai