Verslininkas šokiruotas: šiukšlių išvežimas jo įmonei pabrango net 8 kartus

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šokiruotas. Taip jautėsi UAB „Belega“ direktorius Gintautas Beržinskas, kai gavo sąskaitą už atliekų tvarkymą sekančiam pusmečiui. Šiukšlių išvežimas už pusmetį jo įmonei kainuos 244 eurų, kai tuo tarpu iki šiol už visus metus mokėdavo 60 eurų. „Paskaičiavau, kad vienas išvežimas man kainuoja 20 eurų“, - sakė verslininkas. Mokestis išaugo 8 kartus, nors, anot pašnekovo, niekas nepasikeitė. Buitines šiukšles meta į tą patį vieną vidutinės talpos konteinerį. Šiukšles išveža kas dvi savaites. „Niekas nepasikeitė, išskyrus skaičiukus sąskaitoje“, - šypsojosi vyras.

 

Privatiems asmenims ir įmonėms sąskaitos už atliekų tvarkymą pasikeitė, kai rajono tarybos nariai patvirtino dvinarę rinkliavą už atliekų tvarkymą, kuomet mokestis paskaičiuojamas pagal turimus patalpų plotus.

 

Anot G. Beržinsko, registrų centro duomenimis jo įmonei priklausančių patalpų plotas – apie 1000 kv. m. Verslininkas patikino, kad realiai naudojama apie 400 kv. m. G. Beržinskas yra parduotuvės ir kavinės Eržvilke savininkas.

 

Verslininkas, šokiruotas tokios sumos, bandė susisiekti su Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro administratoriumi Jurbarke, bet nesėkmingai. Niekas neatsiliepia. Susisiekė su kai kuriais tarybos nariais. Verslininkas svarsto, ką daryti.

 

Papildysime.

 

Straipsnis  3 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai