Valdininkai pasipiktino miesto centre išdygusiais kioskais

Straipsnis  13 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ketvirtadienį, birželio 14 dieną, Jurbarko miesto centre išdygę bankrutavusio „Snoro“ kioskeliai sukėlė tikrą diskusijų audrą. Jais ypač pasipiktino rajono valdininkai, kitą dieną  Jurbarko rajono savivaldybėje sukvietę atsakingų darbuotojų pasitarimą dėl galimo savivaldžiavimo atvejo, pastačius keturis kiosko tipo įrenginius Valstybei nuosavybės teise priklausančiame sklype Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarke, informuoja rajono savivaldybė.

 

 

Pasitarime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas – Saulius Lapėnas, Administracijos direktorė – Vida Rekešienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas – Darius Juodaitis, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja – Rūta Vančienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Rasa Pakštaitienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Jurgita Bosikienė, Jurbarko miesto seniūnas – Romualdas Kuras.

 

Pasitarimo dalyviai pasikeitė operatyviai surinkta teisine informacija ir apie gautus nusiskundimus iš šio pastato bendrasavininkų, išklausė šiuos įrenginius pastačiusio asmens paaiškinimus, atsakant į klausimus kokie motyvai ir ketinimai lėmė tokius jo veiksmus. Iš pateiktos informacijos paaiškėjo, kad derinimų ir dokumentų, įrodančių teisę tokius laikino tipo įrenginius-kioskus įrengti šiame sklype, neturi ir su niekuo to nederino. Tą patį patvirtino telefonu apklausti viešbučio pastato bendrasavininkai ir žemės sklypo naudotojai.

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, pasitarimo metu padarytomis išvadomis, raštu kreipėsi į Nacionalinę žemės tarnybą ir Jurbarko rajono policijos komisariatą dėl galimai neteisėtų veiksmų savavališkai pastatant kiosko tipo įrenginius (galimo savivaldžiavimo) ir informavo Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko r. agentūrą dėl galimai padarytos žalos gamtai (želdiniams).

 

Jurbarko miesto seniūnui Romualdui Kurui buvo pavesta išsiaiškinti kitų dviejų panašių kioskų pastatymo Muitinės gatvėje aplinkybes ir pateikti atitinkamus siūlymus administracijos direktorei.

 

„Mūsų laiko“ penktadienį pakalbintas verslininkas Tomas Matusas patvirtino, kad kioskai priklauso jam. T. Matusas aiškino, kad kioskai pastatyti ne ant savivaldybės žemės, o ant nuomojamo žemės sklypo. Verslininko žodžiais, kol kas jie stovi kaip daiktai, kuriuos jis ateityje planuoja sutvarkyti, perdažyti, kad tvarkingai ir gražiai atrodytų. Vyras kol kas nenumatęs, ką su jais darys, bet galvoja pasiūlyti naudotis mikro verslui. Anot jo, tuomet ir tvarkysis visus reikiamus dokumentus laikinam pastatui įforminti. Pasak T. Matuso, tokį kioską galima nusipirkti už maždaug 1000 eurų, bet prastos būklės (pvz., išdaužytais langais) gali kainuoti kur kas pigiau.

 

Rajono savivaldybės ir „Mūsų laiko“ inf.

 

Straipsnis  13 komentarų
Mūsų partneriai