Valdančioji dauguma tvirta. S. Lapėnas išsaugojo vicemero postą (nuotraukos)

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gali jaustis tarsi naujai gimęs. Bent pusę metų galės būti nepakaltinamas. Taip rajono savivaldybės tarybos nariai ketvirtadienį po interpeliacijos juokavo vicemerui Sauliui Lapėnui, kurio opozicijos atstovams nepavyko atstatydinti. Gruodžio 21 dienos tarybos posėdyje svarstyta interpeliacija mero pavaduotojui S. Lapėnui baigėsi pastarojo pergale. Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad vicemeras išsaugojo valdančiosios daugumos pasitikėjimą.

 

lapto balsavimo rezultatai tokie. Iš 22 dalyvavusių politikų - 10 tarybos narių balsavo “už“ S. Lapėno atstatydinimą, o 12 – prieš. Tvarka tokia, kad naują interpeliaciją bus galima rengti ne anksčiau kaip po pusmečio.

Iš 25 tarybos narių gruodžio tarybos posėdyje dalyvavo 23. Dėl ligos negalėjo atvykti valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Kasparas Jurevičius. Nebuvo ir „Jaunosios kartos“ atstovo Donato Ramanausko. Pastarasis buvo vienas iš 10-ies tarybos narių, kurie pareiškė nepasitikėjimą S. Lapėnui.

 

Pats S. Lapėnas slaptame balsavime nedalyvavo. „Taigi, lieku dirbti mero pavaduotoju. Dėkoju visiems, palaikiusiems ir supratusiems mano poziciją. Laimėjau ne aš, bet laimėjo žmonės, kurių interesus gina tarybos nariai, balsavę prieš mano atstadydinimą. Labai tai vertinu ir branginu“, - savo feisbuko paskyroje ketvirtadienį rašė S. Lapėnas.

 

Prieš slaptą balsavimą S. Lapėnas turėjo 10 minučių, skirtų atsakyti į 10-ies tarybos narių jam pareikštus kaltinimus.

 

Nepasitikėjimą vicemeru buvo išreiškę ir jo atstatydinimo reikalavo liberalų sąjūdžio atstovai Gvidas Byčius, Vidmantas Juzėnas, Remigijus Brazaitis, Liudmila Norkaitienė, Stasys Makūnas. Taip pat buvęs socialdemokratas, liberalų sąjūdžio frakcijos taryboje narys Kazimieras Šimkus. Du „Jaunosios kartos“ atstovai Saulius Meškauskas ir Donatas Ramanauskas. Buvęs darbietis Petras Vainauskas bei valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Donatas Jackis.

 

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai