TS-LKD pakeitė sprendimą. Siūlys kandidatą į administracijos direktoriaus pavaduotojo postą

Straipsnis  18 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyrius pakeitė savo sprendimą. Galutinai apsisprendė rajono labui deleguoti savo kandidatą į rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą. Užimti šias atsakingas pareigas sutiko Girdžių seniūnas Darius Juodaitis.

 

TS-LKD Jurbarko skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas „Mūsų laikui“ patvirtino šią informaciją, bet nuo komentarų susilaikė. Priežastis ir argumentus, kodėl pakeitė nuomonę, žadėjo pateikti po balsavimo tarybos posėdyje gruodžio 21 dieną. Kaip žinia, pasiūlytai TS-LKD kandidatūrai turės pritarti rajono savivaldybės taryba.

 

D. Juodaitis, jei pritars tarybos narių dauguma, pakeis Viktorą Ganusauską, kuris administracijos direktoriaus pareigų atsisakė dėl asmeninių priežasčių.

 

Priminsime, kad D. Rybakovas lapkričio pirmoje pusėje išplatino viešą pareiškimą, kuriame aiškino, kad Jurbarko TS-LKD iš valdančiosios daugumos nesitrauks, bet savo kandidato į administracijos direktoriaus pavaduotojo postą nesiūlys. Tuo metu aiškino, kad taip apsispręsta pasitarus su Jurbarko skyriaus nariais. Tokiu sprendimu norėjo įrodyti, kad TS-LKD į tarybą atėjo dirbti ne dėl postų, kad turi kandidatų į šias pareigas, bet rimtiems darbams nudirbti likusių 1,5 metų neužtenka.

 

Rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, socialdemokratė, be pavaduotojo dirba nuo rugsėjo mėnesio pabaigos.

 

Papildysime.

 

Straipsnis  18 komentarų
Mūsų partneriai