Taryba palaimino. Administracijos direktorė turi naują pavaduotoją (nuotraukos)

   
Straipsnis  11 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė nuo sausio 2 dienos turės pavaduotoją, o Girdžiams reikės ieškoti naujo seniūno. Gruodžio 21 dienos posėdyje rajono savivaldybės taryba pritarė, kad Girdžių seniūnas Darius Juodaitis eitų administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

 

Užimti šį postą seniūną delegavo Jurbarko Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Politikai savo poziciją dėl šio kandidato ketvirtadieį turėjo pareikšti slapto balsavimo būdu. Iš 23 posėdyje dalyvavusių tarybos narių 16 politikų pritarė D. Juodaičio kandidatūrai, o septyni balsavo prieš.

 

Prieš slaptą balsavimą vietiniams politikams labiausiai rūpėjo sužinoti, kodėl D. Juodaitis panoro užimti šias pareigas, primindami, kad TS-LKD buvo pareiškusi, kad nedeleguos savo kandidato, nes per mažai laiko rimtiems darbams nudirbti.

 

Kitiems buvo įdomu išgirsti, ar negaila seniūnui palikti seniūnijos, su kurios gyventojais susigyvenęs. Kiti prašė įvardinti tris darbus, kurių pirmiausiai jis, užimdamas naujas pareigas, imsis.

„Man tik 35-eri“, - šypsojosi D. Juodaitis, sakydamas, kad surizikavo, nes būdamas jaunas ir veiklus gali ir savo tikslų pasiekti, ir tuo pačiu pasimokyti.

 

Papildysime.

Straipsnis  11 komentarų
Mūsų partneriai