Tapti geriausiu ugniagesiu pretenduoja ir trys jurbarkiečiai

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Žinias bei fizinį pasirengimą geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurse pasitikrins ir trys Jurbarko ugniagesiai.

 

Kaip tik šiuo metu, ketvirtadienį, rugsėjo 7 dieną, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas Ugniagesių gelbėtojų mokykloje Valčiūnuose jau aštuntąjį kartą vyksta Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursas, kuriame dalyvauja ir Jurbarko priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos ugniagesiai Tautvydas Lendraitis, Karolis Mileris ir Kęstas Skrodenis.

 

Konkurso metu vertinamos pareigūnų teorinės žinios, vairavimo meistriškumas, darbas su gaisriniu švirkštu, tariamo nukentėjusiojo pristatymas pirmosios medicinos pagalbos darbuotojams ir kt.

Šio konkurso tikslas – gerinti valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų profesinį pasirengimą, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją, skatinti bendradarbiavimą tarp pareigūnų.

Konkursas organizuotas trimis etapais. Pirmasis etapas vyko apskričių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų komandose, priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose ir PGT objektų apsaugai. Antrajame etape dalyvavo pirmojo etapo nugalėtojai. Rugsėjo 7-ąją jie susirinks į trečiąjį konkurso turą, kuriame ir paaiškės nugalėtojai. Pernai geriausiu šalies ugniagesiu gelbėtoju buvo išrinktas Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Remigijus Balčiūnas.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai