Svarbiausia – ne laimėti, o dalyvauti!

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

“Svarbiausia - ne laimėti, o dalyvauti“,- tokiais žodžiais Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Ramunė Girdauskienė pasveikino Jaunimo kūrybos ir sporto centre, Šakiuose, susirinkusius Šakių ir Jurbarko jaunuosius policijos rėmėjus. Vasario 1-ąją minėtų policijos komisariatų bendruomenės pareigūnai savo jauniesiems padėjėjams organizavo pirmąjį konkursą „Geriausias jaunasis policijos rėmėjas“.

Nors siaučiantis gripas kiek praretino dalyvių gretas, tačiau 25 Šakių ir Jurbarko rajonų jaunieji policijos rėmėjai asmeninėse įskaitose rungėsi šaudymo, estafetės, atsispaudimų, plaukimo rungtyse, o taip pat sprendė 30-ies klausimų žinių testą.

Šakių komandoje daugiausia buvo merginų, o Jurbarko komandoje – vaikinų iš Eržvilko gimnazijos. Jaunimui didžiausią įspūdį paliko Lietuvos policijos mokyklos profesinių įgūdžių valdybos 2-ojo skyriaus instruktoriaus A. Levano pravesta šaudymo rungtis. Estafetėje dalyviai išbandė neperšaunamos policijos liemenės svorį, ekipuotę, teko tam tikrą atstumą tempti 50-80 kg sveriančius manekenus. Ne ką mažiau jėgų jaunuoliai atidavė darydami 2 minutes atsispaudimus ir plaukdami baseine 25 metrų atstumą.

„Kietas riešutėlis“ kai kam buvo žinių patikrinimo testas, kuriame klausimų buvo iš Administracinių nusižengimo kodekso, Lietuvos policijos rėmėjų įstatymo, Kelių eismo taisyklių bei Lietuvos policijos istorijos ir sistemos.

Geriausiais Šakių rajono jaunaisiais policijos rėmėjais buvo išrinkti: Edvinas Banaitis, Lekėčių mokyklos moksleivis ir Ieva Sakalauskaitė, Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivė.

Geriausiais Jurbarko rajono jaunaisiais policijos rėmėjais tapo Eržvilko gimnazijos moksleiviai Renoldas Beinarys ir Rugilė Keldšaitė.

Absoliučiu konkurso nugalėtoju, kuris surinko daugiausiai taškų (62,5), Renoldas Beinarys.

Konkurso nugalėtojams buvo įteiktos bendruomenės pareigūnų įsteigtos taurės, prizai ir UAB „Rigveda“ specialūs prizai. Taip pat prizai įteikti ir antras bei trečias vietas užėmusiems dalyviams.

Nors toks renginys buvo pirmas, tačiau puikiai pavykęs - renginio dalyviai čia pat sutarė, jog jau kovo pradžioje organizuoti šių komandų draugystės susitikimą Eržvilke, o kitais metais būtinai vėl dalyvauti geriausio jaunojo policijos rėmėjo konkurse.

Dėkojame Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centro vadovybei už suteiktas patalpas, Šakių jaunimo atviro centro darbuotojoms už pagalbą vedant renginį ir UAB “Rigveda“ Jurbarko skyriui už įsteigtus prizus.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai