Sportininkams bei treneriams išdalintos pirmosios piniginės premijos

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Norint pasiekti aukštų sporto rezultatų, svarbu turėti ne tik tikslą, motyvaciją, gerus trenerius, bet ir griežtus tėvus. Tokius, kurie atveda savo atžalas į treniruotes ir neleidžia jų mesti, o prireikus – laiku paspaudžia. O jau kai vaikai persilaužia – juos ir stabdyti reikia. Tokios išvados po smagios rajono sportininkų ir jų trenerių apdovanojimų ceremonijos. Gegužės 16 dieną rajono savivaldybės mažojoje salėje pirmieji šeši sportininkai ir trys jų treneriai už aukštus sporto rezultatus pagerbti ne tik tradiciniais padėkos raštais, bet ir piniginėmis premijomis.

 

Trečiadienį rajono valdžios atstovai rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais pagerbė šiuos Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerius - Violetą Kokarskają už Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse pasiektą aukštą sportininkų rezultatą; Laimutę Stanienę už Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse pasiektą aukštą sportininkų rezultatą bei Dianą Arlauskaitę – Lietuvos sambo jaunių čempionate pasiektus aukštus sportininkų rezultatus.

 

Už pasiektus labai gerus sportinius laimėjimus padėkos raštais ir piniginėmis premijos paskatinti šie šešis sportininkai – Martynas Gaižauskas už Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą III vietą; Tadas Čiauška už Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą II vietą. Už Lietuvos sambo jaunių čempionate pasiektus aukštus rezultatus Martynas Beržinskas (I vieta); Vilius Četkauskas (III vieta); Grantas Girdžijauskas (III vieta) bei Karolis Škudzinskas (II vieta). Kaip „Mūsų laiką“ informavo rajono savivaldybės administracijos specialistai, į jų sąskaitas jau yra pervestos premijos – iš viso apie 730 eurų savivaldybės biudžeto lėšų.

 

Visą straipsnį rasite naujausiame "Mūsų laikas" numeryje.

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai