Seimo narys ir meras varžosi dėl dėmesio

Straipsnis  13 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sudėtinga drauge dirbti rajono labui, kai yra tokia trintis tarpusavio santykiuose. Kalbama apie du tiesiogiai išrinktus valdžios vyrus – rajono merą Skirmantą Mockevičių ir Seimo narį Liberalų sąjūdžio atstovą Ričardą Jušką. Seimo narys savo feisbuko paskyroje sausio 27 dieną paskelbė įrašą, kuriame pažėrė kritikos dabartinei rajono vadovybei. Šio komentaro esmė tokia, kad Seimo narys jaučiasi ignoruojamas ir net žeminamas rajono valdžios atstovų. S. Mockevičius, perskaitęs šį įrašą, su priekaištais ir kaltinimais nenori sutikti bei mano, kad Seimo narys pasikarščiavo.

 „Tokia savijauta yra pastaraisiais metais bendraujant su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais. Jau pripratau ir žinau, kurie nepasisveikins ir nepaduos rankos, kai nemato žmonės, bet veidmainiškai tai padarys žmonių apsuptyje. Pripratau negauti kvietimų į renginius ir informacijos apie renginių scenarijų, žodžio nesuteikimą, kai reikia prašyti ir įrodinėti, kad dalyvausiu ir kalbėsiu. Pripratau prie nepagarbos ir ignoravimo. Nė karto nebuvau pakviestas rajono vadovų į savivaldybę dalykiniam susitikimui bei mūsų krašto problemų sprendimui. Apie etiketą geriau nutylėti, nes neįmanoma vertinti to, ko nėra“, – rašė Seimo narys, paaiškindamas, kad jo kantrybės taurę perpildė paroda „Adventur 2018“, apie kurią, jo žodžiais, sužinojo per vėlai iš paties mero, tik parodos išvakarėse. „Darbotvarkė suplanuota, nepasiruošta... Dėl nuotraukos į feisbuką galima nuvažiuoti ir vėliau. Bet reikia turėti tikslą, dalyvaujant tokio lygio parodoje, iš anksto aptarti rajono siekius šioje srityje, pasinaudoti galimybe tiesiogiai įteikti Ūkio ministrui savo prašymus. Ministras yra puikus žmogus, artimai bendraujam Seime. Mielai tokiu tarpininku ir padėjėju galėjau būti savivaldybei, o tuo pačiu ir dar turintiems vilties, dirbantiems verslininkams šioje srityje. Kokie tikslai ir koks siekiamas rezultatas? Kaip išnaudota galimybė tiesiogiai ministrui pristatyti mūsų kraštą, poreikius...? “, – priekaištavo R. Juška, pažerdamas kritikos, kad į parodą važiuojama dėl nuotraukų feisbuke ir savivaldybės internetiniame puslapyje.

S. Mockevičius su priekaištais nesutinka

„Atidžiai perskaičiau komentarą: vieną, du, tris kartus. Tačiau kiek beskaityčiau, nesuprantu žeriamų kaltinimų esmės. Nelabai aišku, kuriam iš savivaldybės vadovų taikomas priekaištas dėl ignoravimo bei žeminimo. Kalbėsiu už save. Į renginius, kurių organizavime dalyvauju aš, Seimo nariui (tiek buvusiam, tiek dabartiniam) kvietimus visuomet siunčiau, siunčiu ir siųsiu. Tačiau savivaldybėje vyksta daugybė renginių, kuriuos organizuoja bendruomenės, savivaldybės administracijos skyriai, kultūros centrai, savivaldybės įstaigos. Renginio organizatoriai patys sprendžia, ką į juos kviesti, arba kvietimai būna vieši, ir kiekvienas bendruomenės narys, tuo pačiu ir meras bei Seimo narys, sprendžia, ar jame dalyvauti. Nepamenu tokio renginio, kuriame Seimo nariui buvo nesuteiktas žodis, todėl šį kaltinimą reikėtų sukonkretinti“, – „Mūsų laikui“ sakė rajono meras. 

Daugiau skaitykite vasario 2 d. numeryje. Jį įsigyti galite ir šiuo adresu: http://www.mūsųlaikas.lt/el-laikrasciu-archyvas

Straipsnis  13 komentarų
Mūsų partneriai