Rajono liberalai išsirinko du pretendentus į merus

Straipsnis  26 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lapkričio 16 dieną paaiškės Jurbarko liberalų sąjūdžio kandidatas į rajono merus. Jurbarko skyriaus nariai rinksis iš dviejų pretendentų, kurie patvirtinti rugsėjo pabaigoje vykusiame susirinkime.

 

Kaip „Mūsų laikui“ patvirtino Liberalų sąjūdžio Jurbarko skyriaus pirmininkas Gvidas Byčius, rugsėjo pabaigoje įvyko skyriaus narių pasitarimas, kurio metu ir išsirinko du pretendentus. Tie pretendentai – Seimo narys Ričardas Juška ir šio parlamentaro padėjėja, rajono savivaldybės tarybos narė Liudmila Norkaitienė. Kuris iš jų varžysis dėl rajono vadovo posto, - paaiškės lapkričio 16 dieną visuotiniame skyriaus narių susirinkime slapto balsavimo metu. 

 

Abu skyriaus siūlomi kandidatai dėl kandidatavimo apsispręs lapkričio 16 d. skyriaus susirinkime.

 

Anot G. Byčiaus, susirinkimo metu į rajono merus buvo pasiūlyta daugiau kandidatų – tarp kurių, ir jam pačiam, skyriaus pirmininkui, bet jis atsisakė.

 

Lapkričio 16 dieną paaiškės ne tik liberalų kandidatas į rajono merus. Tą pačią dieną liberalų sąjūdžio nariai išsirinks naują skyriaus pirmininką, nes baigiasi dvejus metus trunkanti dabartinio pirmininko kadencija. Bus renkama ir nauja skyriaus valdyba.

 

Skyriaus pirmininkas taip pat bus renkamas slapto balsavimo būdu.

 

Jau žinomi du kandidatai į Jurbarko rajono merus. Jurbarko socialdemokratai prie rajono vairo nori matyti savo skyriaus pirmininką Audronį Zairį. Savo partijos Jurbarko skyriaus pirmininką rajono vadovo poste nori matyti ir Jurbarko Tėvynės sąjungos ir Lietuvos krikščionys demokratai. Jų patvirtintas kandidatas į rajono merus – tarybos narys, verslininkas Daivaras Rybakovas.

 

 

 

 

 

Straipsnis  26 komentarų
Mūsų partneriai