Palaikyti Vilniuje streikuojančių mokytojų prie savivaldybės rinkosi Jurbarko pedagogai

   
Straipsnis  11 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Žvakutė Lietuvos švietimui“, - liūdnai juokavo jurbarkietis pedagogas, sekmadienio vakarą prie Jurbarko rajono savivaldybės pastato padėjęs žvakutę. „Ne viskas yra taip gerai, kaip bandoma parodyti“, - kalbėjo kita Jurbarko pedagogė, taip pat ten pat uždegusi žvakutę. Iki 30 asmenų, daugiausiai miesto ugdymo įstaigų pedagogų, nors buvo ir direktorių, tėvų atėjo sekmadienio vakarą prie savivaldybės pastato ir uždegė žvakeles, taip solidarizuodamiesi su prie Švietimo ir mokslo ministerijos protestuojančiais mokytojais. Taip jurbarkiečiai prisijungė prie visoje Lietuvoje per feisbuką platinamo raginimo tokia forma pareikšti savo nepritarimą švietimo reformai.

 „Mokytojai įvaryti į kampą“, „Dar taip blogai nėra buvę“, - kalbėjo mokytojai. Jų žodžiais, dar nėra taip buvę, kad mokytojai apsispręstų išeiti iš darbo rugsėjo vidury, o tokių atvejų yra. Ir jie, turintys didelę patirtį, išeina apskritai iš švietimo sistemos.

„Jei tarp mokytojų būtų vienybė, tie klausimai jau seniai būtų išspręsti“, - sugiedojus Lietuvos himną replikavo jurbarkietis pedagogas.

 Daugiau apie šią akciją - „Mūsų laiko“ laikraštyje.

Video: Jurbarko pedagogai dega žvakeles ir gieda Lietuvos himną

Straipsnis  11 komentarų
Mūsų partneriai