Paaiškėjo, kiek bus atleista filialo darbuotojų (video, nuotraukos)

Straipsnis  5 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Darbo neteks 10 darbuotojų. Priimtas AB ,,Kauno energija“ vadovybės sprendimas, kad iš šiuo metu esamų 31 Jurbarko šilumos tinklų filialo darbuotojų į naująją būsimą AB ,,Kauno energija“ struktūrą nuo kovo 1 dienos bus teikiami siūlymai pereiti toliau vykdyti darbo funkcijas 21 esamam filialo darbuotojui.

 

Tai „Mūsų laikui“ praėjusią savaitę patvirtino AB ,,Kauno energija“ filialo ,,Jurbarko šilumos tinklai“ direktorius Darius Virvilas. Atleidimai iš darbo daugiausiai palies administracijos darbuotojus, taip pat bus atleista dalis abonentų tarnybos bei katilinės ir šilumos tinklų tarnybos darbuotojų. Apie 10 atleidžiamų darbuotojų D. Virvilas pranešė politikams ir sausio 25 dienos rajono savivaldybės tarybos posėdyje.

 

 

Priminsime, kad nuo kitų metų kovo 1 dienos naikinamas filialas "Jurbarko šilumos tinklai". Filialas naikinamas AB „Kauno energija“ valdybos sprendimu kaip atskiras juridinis vienetas, integruojant filialo struktūrą į AB „Kauno energija“ struktūrą.

"Šis organizacinės struktūros pakeitimas yra vidinis bendrovės pokytis, kuriuo siekiama efektyvinti bendrovės veiklą. Bendrovė pereina prie modernaus šiuolaikiško verslo valdymo modelio, kai atskiros verslo šakos ar padaliniai integruojami į bendrą įmonės veiklą. Tokio verslo modelio taikymo pavyzdžių Lietuvoje yra ir daugiau. Ne taip seniai atskiras verslo šakas bei padalinius sujungė bendrovės „Telia“, ESO ir kt. Bet kuriuo atveju, Jurbarko šilumos tinklų veikla nenutrūks, šiluma ir toliau bus gaminama bei patikimai tiekiama jurbarkiečiams", - "Mūsų laikui" gruodžio pradžioje sakė AB "Kauno energija" atstovas spaudai Ūdrys Staselka.

Anot jo, vartotojų aptarnavimo kokybei gerinti kuriamas ir vieningas klientų aptarnavimo centras, kuriame klientai galės gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, sudaryti sutartis, gauti pažymas, sumokėti įmokas ir pateikti prašymus. "Dėl šių vidinių bendrovės pokyčių šilumos kaina Jurbarko gyventojams tikrai nesikeis. Kaip ir anksčiau, ji bus nustatoma tokia pat, kaip ir Kauno bei Kauno rajono gyventojams, griežtai laikantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtintos Šilumos kainų nustatymo metodikos", - tvirtino AB "Kauno energija" atstovas.

Jurbarkiečiai, kaip ir Kauno miesto gyventojai, už šildymą sausį gaus didesnes sąskaitas. Palyginus su gruodžio mėnesiu,, AB „Kauno energija“ aptarnaujamiems vartotojams šilumos kaina tiek dėl brangiau pačios bendrovės gaminamos šilumos, tiek dėl brangiau įsigytos šilumos iš nepriklausomų šilumos gamintojų padidėjo 9,04 proc. (0,47 ct/kWh be PVM). AB „Kauno energija“ skelbia, kad tokio pabrangimo priežastis - 22,2 proc. padidėjusi iš nepriklausomų šilumos gamintojų (NŠG) superkamos šilumos kaina bei 5,9 proc. padidėjusi biokuro kaina energijos išteklių biržoje.

Jurbarke (tuo pačiu ir Kaune) nuo 2018 m. sausio 1 d. šilumos kaina bus 5,67 ct už kilovatvalandę be PVM arba 6,18 ct su PVM (iki tol buvo 5,20 ct už kilovatvalandę be PVM).

 

Atnaujinsime.

 

"Mūsų laiko" inf.

 

 

Video: Jurbarko šilumos tinklų filialo direktorius Darius Virvilas atsako į rajono tarybos narių klausimus. 2018 01 25 tarybos posėdis

Straipsnis  5 komentarų
Mūsų partneriai