Paaiškėjo, kas eis Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas

Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Skirsnemunės seniūnui teks ieškoti naujo pavaduotojo. Birželio 7 dieną įvyko konkursas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigoms užimti. Iš trijų pretendentų konkursą laimėjo 29 metų jurbarkietė Raminta Greičiuvienė, šiuo metu einanti Skirsnemunės seniūnijos seniūno pavaduotojos pareigas, informuoja Jurbarko rajono savivaldybė.

 

2012 metais R. Greičiuvienė baigė viešojo administravimo bakalauro, o 2014 m. magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. 2012–2014 metais ji yra dirbusi Kauno rajono savivaldybėje Tarybos ir mero sekretoriate, mero padėjėja, o nuo 2014 metų pradžios iki 2015 metų rugsėjo dirbo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriuje viešųjų ryšių specialiste. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas ji pradės eiti, kai tik bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT).

 

„Mūsų laiko“ žiniomis, į Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas pretendavo ir buvusi rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėja, dabar Seimo nario Ričardo Juškos padėjėja-sekretorė apygardai Goda Vilkelienė, su kuria redakcija bandė ketvirtadienį susisiekti, bet nesėkmingai - mobilus telefonas buvo išjungtas.

 

Rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigybė reikalinga formuoti ir koordinuoti Jurbarko rajono savivaldybės kultūros politiką, įgyvendinti valstybės kultūros politiką Savivaldybės teritorijoje bei užtikrinti kultūros politikos vykdymą ir teisės aktų, reglamentuojančių kultūros sistemos funkcionavimą, laikymąsi Savivaldybei priklausančiose kultūros institucijose bei švietimo įstaigose bei teikti metodinę pagalbą ir pagal kompetenciją vykdyti veiklos priežiūrą.

 

„Mūsų laiko“, rajono savivaldybės inf.

 

Straipsnis  4 komentarų
Mūsų partneriai