Nušalintas ir atleistas Jurbarko šilumos tinklų filialo vadovas

Straipsnis  12 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

AB „Kauno energija“ valdybos vasario 7 dienos sprendimu iš Jurbarko šilumos tinklų filialo direktoriaus pareigų nušalintas Darius Virvilas. Tai „Mūsų laikui“ patvirtino AB „Kauno energija“ atstovas spaudai Ūdrys Staselka bei pats D. Virvilas.

 

Dėl kokių priežasčių valdyba priėmė sprendimą nušalinti D. Virvilą, Ū. Staselka komentuoti menorėjo. Tik pridūrė, kad organizacinės struktūros pakeitimai vyksta ne tik Jurbarke, bet visoje AB „Kauno energija“, kad visoje bendrovėje pertvarkoma, siekiant sumažinti sąnaudas, efektyvinti veiklą, siekiant sumažinti šildymo kainą.

 

Apie nušalinimą „Mūsų laikui“ patvirtino ir pats D. Virvilas, pripažinęs, kad jį kevirtadienį, vasario 8 d.,  8.30 val., nuo pareigų nušalino ir atleido, nepaaiškindami jokių tokio sprendimo motyvų. Toks sprendimas D. Virvilui buvo netikėtas.

 

Pašnekovas spėja, kad jį atleido galimai dėl to, kad jis dėjo pastangas, kad filialas Jurbarke išliktų. D. Virvilas jaučiasi ramus, nes mano, kad elgėsi teisingai.

 

Jis Jurbarko šilumos tinklams vadovavo nuo 2016 metų spalio 3 dienos.

 

Priminsime, kad AB „Kauno energija“ Jurbarko šilumos tinklų filialas naikinamas nuo kovo 1 dienos. Filialas naikinamas AB „Kauno energija“ valdybos sprendimu kaip atskiras juridinis vienetas, integruojant filialo struktūrą į AB „Kauno energija“ struktūrą.

 

Jurbarko rajono savivaldybės akcijų dalis AB „Kauno energijoje“ - tik 1,98 proc. 92,84 proc. akcijų valdo Kauno miesto savivaldybė.

 

 

Straipsnis  12 komentarų
Mūsų partneriai