Nemokamai bus dalinami žaliųjų atliekų konteineriai

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

       UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“ (toliau-TRATC) informuoja, kad projekto „Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastuktūros plėtra“ lėšomis buvo nupirkti konteineriai žaliųjų atliekų (ŽA) surinkimui ir nemokamai dalinami miesto individualių valdų gyventojams.

Gyventojus, neturinčius ŽA konteinerio, prašome iki 2018-01-31 d. kreiptis į TRATC Plėtros skyriaus vadovę Editą Vaitkienę tel. (8 446) 61135 arba el. paštu projektai@uabtratc.lt dėl sąrašo sudarymo. Konteineriai bus pristatyti į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę (DASA) adresu Statybininkų g. 4 E, Jurbarkas, gyventojai turės nuvykti pasirašyti priėmimo-perdavimo aktą ir pasiimti konteinerį.

Primename, kad žaliųjų atliekų surinkimo grafikus galima rasti TRATC internetiniame psl. www.uabtratc.lt arba pasiimti pas TRATC rinkliavos administratorių Jurbarke, adresu Ugniagesių g.1, Jurbarkas.

Taip pat informuojame, kad TRATC planuoja projekto lėšomis papildomai nupirkti žaliųjų atliekų kompostavimo dėžių. Prašome Jurbarko miesto ir kaimo gyventojus, kurie numato kompostuoti atliekas savo namų valdose ir norės gauti kompostavimo dėžę, iki 2018-01-31 kreiptis į TRATC Plėtros sk. tel. (8 446) 61135, el. paštas projektai@uabtratc.lt arba Atliekų tvarkymo sk. tel. (8 446) 71872 el. paštas atliekutvarkymas@uabtratc.lt dėl įtraukimo į sąrašą.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai