Nekilnojamasis turtas Jurbarke – pigiau nei Šakiuose (brokeriai rekomenduoja: keturi patraukliausi būstai regione)

   
Straipsnis  5 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Apie Jurbarko ir kaimyninių Šakių nekilnojamojo turto rinkos išskirtinumus, tendencijas, pagrindinius šios rinkos variklius, kainas, prognozes, konkrečius patrauklius variantus „Mūsų laikui“ papasakojo ir naudingų patarimų pažėrė nekilnojamojo turto agentūros „21 Amžius“ brokerė šiame regione Dangira Bukšnienė.

Pradėsime nuo pagrindinės naujienos. Pasirodo, butai Jurbarko mieste kainuoja gerokai pigiau nei kaimyniniuose Šakiuose. Tai „Mūsų laiką“ patikino ir pati D. Bukšnienė, pateikusi konkretų pavyzdį. Pasak pašnekovės, jei Šakiuose dviejų kambarių buto kaina gali svyruoti apie 20 tūkst. eurų, tai Jurbarke panašų butą galima įsigyti už kur kas mažesnę kainą.

Sodybų kainos tiek viename, tiek kitame rajonuose yra panašios – ir viename, ir kitame rajone galima rasti patrauklių variantų už gerą kainą. Dangira prisiminė už 40 tūkst. eurų parduodamą puikiai suremontuotą ir įrengtą namą (tik eik ir gyvenk) Gelgaudiškyje, kuriame, jos žodžiais, nekilnojamojo turto kainos apskritai yra mažos. Anot Dangiros, toks namas Jurbarko mieste,o tuo labiau Šakiuose, kainuotų kur kas daugiau.

Rinkos variklis

Ir viename, ir kitame rajone rinką išjudina emigrantai – užsienyje ilgiau gyvenantys nori parduoti būstą, kurį išlaikyti brangiai kainuoja; būstą nori parduoti ir tie, kurie planuoja emigruoti ar išvykti gyventi į kitą Lietuvos miestą. Rinka gyvuoja ir dėl vyresnių žmonių, kurie parduoda (ar keičia) savo sodybas, namus ir keliasi į butus, nes dėl amžiaus, ligų neišgali išlaikyti.

Perka būstus taip pat emigrantai, dažniausiai jauni žmonės, kurie savo ateitį sieja su Lietuva – Vokietijoje ar kitur užsidirba pinigų būstui Lietuvoje.

Anot Dangiros, emigrantai yra vienas iš Jurbarko krašto nekilnojamojo turto rinkos variklių, bet anaiptol ne pagrindinis. Pagrindinis variklis, kaip ir visoje Lietuvoje, yra nedidelės būsto paskolų palūkanos ir investavimas į nekilnojamąjį turtą tiek savo reikmėms, tiek nuomai. Rinką išjudina ir vis labiau populiarėjanti nauja praktika. „Būna, kad per notarą sutariame išsimokėtinai pirkti iš žmogaus žmogui be banko. Tai populiarėja, nes yra patrauklu ir pirkėjams, ir pardavėjams. Pastarasis žino, kad tas butas ar namas bus prižiūrimas ir neapleistas, o pirkėjams patrauklu, kad nereikia kreiptis į banką“, – kalbėjo pašnekovė.

Jaučiasi reikalingi

Rajono nekilnojamojo turto rinkos variklis ir pačios agentūros, tokios kaip „21 Amžius“, kurių klientai, kaip sako Dangira, yra įvairiausio kontingento. Ir tie patys emigrantai, su kuriais bendrauja tiesiog per feisbuką, ir vyresnio amžiaus jurbarkiečiai, kuriems reikia profesionalios pagalbos.

Nekilnojamojo turto agentūros „21 Amžius“ sėkmingos veiklos pagrindas – profesionalumas ir patikimumas. Pasak brokerės, klientui tereikia kreiptis, ir agentūros darbuotojas atvyks į norimo parduoti būsto vietą. Nuo šio momento visą NT pardavimo procesą valdys NT agentūra, garantuodama sklandų procesą – nuo rinkos kainos nustatymo, tinkamo pirkėjo suradimo, derybų dėl palankiausios kainos iki dokumentų sutvarkymo pardavimui. „Parduodami turtą patys, daugiausia streso patirsite tvarkydami teisinius reikalus, tokius kaip paveldėjimas, bendrasavininkų ginčai, areštai, netvarkingi nuosavybės dokumentai. Visų šių rūpesčių išvengsite, jei patikėsite savo nekilnojamojo turto pardavimą agentūrai „21 Amžius“, – pasakoja D. Bukšnienė, pridur-dama, kad svarbu parinkti ne tik tinkamą kainą, bet ir tinkamai, patraukliai pristatyti savo būstą. „Jeigu nustatysite per mažą kainą – prarasite pelną. Jei per didelę – būsto ilgai neparduosite, – tikina D. Bukšnienė.

Tos pagalbos žmonėms pirmiausia ir reikia parenkant tinkamiausią kainą. Nekilnojamojo turto agentūros darbuotoja atkreipia dėmesį, kad ne tik jurbarkiečiai, bet ir kitų rajonų gyventojai parduodamų būstų kainas nustato nusižiūrėję į kaimynus, nežinodami realios rinkos kainos.

Anot D. Bukšnienės, rinka atsigauna. Tiesa, miestuose, o ne kaimo vietovėse. Ji pastebi, kad panašiu metu didžiuosiuose miestuose praėjusiais metais nekilnojamojo turto kainos ūgtelėjo 5-6 proc., šiais metais irgi prognozuojamas panašus augimas, o tas pakilimas jaučiasi ir mažesniuose miestuose. Pasak pašnekovės, priešinga situacija kaimo vietovėse. „Jei žmonės laukia ir neparduoda sodybos metus, tikėdamiesi, kad būsto kainos kils – tikrai artimiausiu metu to neplanuojama. O neprižiūrima sodyba pamažu praras savo vertę – reikia ir žolę pjauti ir, žūrėk, stogas kažkur jau prakiuro“, – sakė ji.

Tiems, kurie nori parduoti ar pirkti būstą Jurbarko ar Šakių krašte, kreipkitės į Dangirą tel. 8 640 32 441. Jei norite parduoti, pirkti butą, namą, sodybą, garažą, žemę, mišką ir kitą nekilnojamąjį turtą kitose Lietuvos vietovėse - užsukite į nekilnojamojo turto agentūros svetainę www.nta21.lt . Čia rasite mūsų brokerių kontaktinius telefonų numerius. Susisiekite su mumis jau šiandien!

Brokeriai rekomenduoja. Patraukliausi būstai Jurbarko ir Šakių rajonuose

 

Erdvus dviejų aukštų mūrinis 2008 metų statybos namas Jurbarko mieste. Netoli prekybos centrai, teniso kortai, piliakalnis, dviračių takas. Galima pritaikyti komercinei veiklai. Kaina – 102 tūkst. eurų.

 

Jurbarko miesto ribose pastatytas naujas mūrinis namas, geras privažiavimas, elektra, šulinys, labai

geroje vietojje - keli kilometrai nuo miesto centro, miško apsuptyje. Kaina - 47 tūkst. eurų.

 

Puikus namukas vaizdingoje vietoje, Panemunės regioniniame parke. Tvarkingas. Iš kiemo matosi Panemunės pilis. Netoli Nemunas, Medaus slėnis. 13 km iki Jurbarko. Kaina – apie 49 tūkst. eurų.

 

Sodyba gražioje vietoje Kriūkuose, Šakių rajone. Mūrinis erdvus namas, nemažas 29a. sklypas. Tik 1 kaimynas. Kaina 21 000 tūkst. eurų ir galima derėtis!

 

Kviečia prisijungti prie jaunos komandos

Esate jaunas, veiklus, komunikabilus,sąžiningas ir energingas? „21 Amžius“ ieško patikimų žmonių, kurie nori prisijungti prie jauno, visoje Lietuvoje dirbančio kolektyvo. „Laukiame tų, kurie norėtų dirbti ilgą laiką, nes nekilnojamojo turto brokerio darbas – ne darbas, o greičiau gyvenimo stilius“, – šypsosi agentūros „21 Amžius“ direktorius Mindaugas Kalvaitis. „Žmogui turi patikti ta veikla. Gali tikrai neblogai uždirbti. Ir būtinai turi patikti bendrauti“, – sako agentūros vadovas, prašydamas susidomėjusius CV atsiųsti el. paštu nta21amžius@gmail.com

Straipsnis  5 komentarų
Mūsų partneriai