Naujoje išparduotuvėje – kalėdinės nuolaidos

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jei jurbarkiečiai vyrai pasigenda žmonų, jų ieškoti ateina į drabužių išparduotuves. Mat, jei jos čia užsuka, tai ilgam. Daugiau nei mėnesį Jurbarko mieste, Dariaus ir Girėno gatvėje 98 (viešbučio pastate, „Reika“ kaimynystėje) veikia nauja drabužių išparduotuvė „Apranga“. Čia prekiaujama tiek naujais, tiek dėvėtais drabužiais. Tai jau antroji Jūratės Povilionienės parduotuvė Jurbarke. Verslininkei iš  Vilkijos taip gerai Jurbarke sekasi, kad teko plėstis. Pirmoji išparduotuvė sėkmingai veikia Vytauto Didžiojo g. 4 (senajame pašte).

„Nereikia į užsienius važiuoti. Galima ir čia dirbti bei užsidirbti. Tik nereikia tingėti. Daug dirbti. Ir, aišku, savo darbą mylėti. Man labai patinka mano darbas“,  – „Mūsų laikui“ sakė verslininkė J. Povilionienė, kuriai priklauso dar dvi panašios išparduotuvės Šakių rajone.  Anot verslininkės, visus sunkumus atperka tai, kad ji gali sukurti darbo vietą, o savo klientams pasiūlo kokybiškų prekių už prieinamą kainą. J. Povilionienė iš viso yra sukūrusi bent 6 darbo vietas, iš kurių – trys Jurbarke.

Kokia sėkmės paslaptis? Paprasta. Pasak verslininkės, ji siūlo praktiškas prekes. Tokias, kurių reikia kasdien. Naujojoje išparduotuvėje (Dariaus ir Girėno g. 98) – didžiulis prekių asortimentas, išrikiuotas dviejose erdviose salėse. Čia ir vaikiški rūbeliai, ir apatinis trikotažas, ir kojinės, antklodės, patalynės komplektai, megztukai, suknelės, vyriškos prekės, rankinės. Didelis  striukių, slidinėjimui skirtų drabužių pasirinkimas. Visas dėvėtų prekių asortimentas keičiamas kas savaitę.

Vytauto Didžiojo g. 4 parduotuvėje prekiaujama vien naujais drabužiais. Vėlgi – nuo apatinio trikotažo iki šiltų kojinių. Ir viskas taip pat už gerą kainą.

Verslininkė pastebi, kad jurbarkiečiai dažniau renkasi padėvėtus drabužius, o Šakių rajono moterys – naujas prekes ir dažniau klasikinio stiliaus rūbus. „O čia yra įvairovė. Jei nėra naujo drabužio, pasirenka dėvėtą“, – sakė J. Povilionienė, pastebinti, kad jurbarkietės moka rengtis skoningai, elegantiškai. Pašnekovės tvirtinimu, Jurbarko moterys vertina vienetinius, išskirtinius, kad ir padėvėtus drabužius. Nenori puoštis tomis pačiomis suknelėmis, kad ir naujomis.

Verslininkės ateities planai Jurbarke – tik optimistiški. Atidaryti naujų parduotuvių Jurbarke neketina, bet plėsti Dariaus ir Girėno g. 98 esančią išparduotuvę – taip. Įsikurs dar vienoje, trečioje, salėje. Norisi taip išdėlioti visas prekes, kad klientams būtų dar patogiau. Be to, sukurtų dar vieną darbo vietą. „Bet čia jau kitiems metams“,  – sakė J. Povilionienė.

Moteris sutinka, kad išlaikyti keturias parduotuves – nemenkas iššūkis. „Stengiamės išsilaikyti rinkoje“, – šypsosi savininkė, savo darbo valandų neskaičiuojanti. „Stengiesi, dirbi be išeiginių ir poilsio valandų, bet taip ir pasieki tokius rezultatus“, – šypsojosi verslininkė.

Dovana skaitytojams – kuponas

Verslininkė iš Vilkijos „Mūsų laiko“ skaitytojams paruošė kalėdinę dovaną. Kartu su laikraščiu dovanoja kuponą, su kuriuo pageidaujamą prekę abiejose miesto išparduotuvėse galėsite įsigyti 20 proc. pigiau. Ši kalėdinė akcija galios net iki sausio 1 dienos. Tereikia kuponą iš laikraščio išsikirpti ir pateikti pardavėjai.

 

Nuolaidos kuponą galite rasti „Mūsų laiko“ gruodžio 15 dienos numeryje.

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai