Naujamiesčio pagrindinė mokykla paminėjo 45-ąjį gimtadienį

   
Straipsnis  9 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos gimtadienis – tai visų mūsų mokyklos bendruomenės narių šventė. Lapkričio 10 d. rytą su džiugia nuotaika visi keliavo į mokyklą, bet ne į tradicines pamokas, o į netradicinio ugdymo dieną „Mokyklos gimtadienis“.

Netradicinio ugdymo diena prasidėjo kvepiančiu keksų tortu. Kiekviena klasė pasirūpino saldžiuoju renginio akcentu. Renginio organizatoriai suskaičiavo apie 800 keksiukų!

Vėliau klasės gavo užduotį parnešti iš miesto „Mokyklos istoriją”. Mokiniai aplankė daug miesto įstaigų, susipažino su jų darbu ir atsakę į klausimus, nešini dalele mokyklos gyvenimo,  grįžo atgal.

Vėliau visi rinkosi į netradicines pamokas, kurias vedė buvę mokyklos mokiniai, mokinių tėveliai. Per netradicines pamokas svečiai pasidalijo savo prisiminimais apie mokyklą, kalbėjo apie savo pasirinktas profesijas ir diskutavo su mokiniais.

Po pamokų mokyklos bendruomenė ir svečiai rinkosi į aktų salę, kurioje vyko šventinis koncertas. Renginį vedė 10 klasės ,,moksliukai” : Matas Mankus ir Marija Vasiliauskaitė. ,,Moksliukas” Matas remdamasis Alberto Einšteino žodžiais, kad diena be mokslo – tuščiai praleista diena, šventę norėjo pradėti kontroliniu darbu. Laimei, ,,moksliukė” Marija kvietė Alinos Dambrauskienės dainos ir šokių studiją ,,Rugiagėlė” ir 2b klasės mokinius bei jų vadovę Eveliną Šauklienę. Gražiausius sveikinimus, dainas ir šokius mokyklai dovanojo mokiniai. ,,Laiminga būk, kai vasara pražysta, laiminga būk, kai paukščiai grįžta. Laiminga būk ir rudenį, ir žiemą, laiminga būk kiekvieną dieną”, - atsisveikindami vedantieji kvietė visus sudainuoti mokyklos himną.

Šventinis renginys baigėsi diskoteka, kurią organizavo mokyklos taryba.

Straipsnis  9 komentarų
Mūsų partneriai