Naikinamas Jurbarko šilumos tinklų filialas

Straipsnis  17 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Oficialiai patvirtinta. Nuo kitų metų kovo 1 dienos naikinamas filialas "Jurbarko šilumos tinklai".

 Tai "Mūsų laikui" patvirtino ir AB "Kauno energija' atstovas spaudai Ūdrys Staselka. Anot jo, filialas naikinamas AB „Kauno energija“ valdybos sprendimu kaip atskiras juridinis vienetas, integruojant filialo struktūrą į AB „Kauno energija“ struktūrą.

"Šis organizacinės struktūros pakeitimas yra vidinis bendrovės pokytis, kuriuo siekiama efektyvinti bendrovės veiklą. Bendrovė pereina prie modernaus šiuolaikiško verslo valdymo modelio, kai atskiros verslo šakos ar padaliniai integruojami į bendrą įmonės veiklą. Tokio verslo modelio taikymo pavyzdžių Lietuvoje yra ir daugiau. Ne taip seniai atskiras verslo šakas bei padalinius sujungė bendrovės „Telia“, ESO ir kt. Bet kuriuo atveju, Jurbarko šilumos tinklų veikla nenutrūks, šiluma ir toliau bus gaminama bei patikimai tiekiama jurbarkiečiams", - "Mūsų laikui" sakė Ū. Staselka.

Anot jo, vartotojų aptarnavimo kokybei gerinti kuriamas ir vieningas klientų aptarnavimo centras, kuriame klientai galės gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, sudaryti sutartis, gauti pažymas, sumokėti įmokas ir pateikti prašymus. "Dėl šių vidinių bendrovės pokyčių šilumos kaina Jurbarko gyventojams tikrai nesikeis. Kaip ir anksčiau, ji bus nustatoma tokia pat, kaip ir Kauno bei Kauno rajono gyventojams, griežtai laikantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtintos Šilumos kainų nustatymo metodikos", - tvirtino AB "Kauno energija" atstovas.

Pagal rekvizitai.lt, filiale "Jurbarko šilumos tinklai" dirba 31 darbuotojas.

Papildysime.

 

Straipsnis  17 komentarų
Mūsų partneriai