LSDP Jurbarko skyriaus pirmininkas A.Zairys: partijoje ne krizė, o apsivalymas

Straipsnis  5 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Mūsų laikas“ pasidomėjo, ką apie socialdemokratų partiją krečiančią krizę mano Jurbarko skyriaus LSDP pirmininkas Audronis Zairys.

 

Sprendžiant pagal Jurbarko LSDP feisbuko paskyroje skelbiamus tekstus, atrodo, kad socialdemokratų partija neišgyvena jokios krizės – partiečiai dalyvauja šventiniuose rajono bendruomenių renginiuose, įvairiose akcijose ir niekaip nekomentuoja to, kas pastaruoju metu vyksta su socialdemokratais. Jurbarko skyriaus pirmininkas Audronis Zairys su tuo nenori sutikti.Jokios krizės nėra. Atėjo laikas partijai išsigryninti“, - „Mūsų laikui“ sakė A. Zairys telefonu. Tuo metu jis viešėjo Izraelyje. Tai, kad iš partijos pasitraukė devyni senbuviai, anot jo, jokia tragedija. Tai, A. Zairio žodžiais, yra partijos apsivalymas, kuris išeis į naudą socialdemokratams apskritai. Pasak Jurbarko skyriaus pirmininko, kaip TS-LKD atsinaujino su naujuoju partijos pirmininku Gabrieliu Landsbergiu, taip socialdemokratai išsigrynins ir atsinaujins su Gintaru Palucku.

 

Priminsime, kad aštuoni iš dešimties Seimo socialdemokratų, kurie galėjo būti išmesti iš partijos už nepaklusnumą sprendimui trauktis iš valdančiosios koalicijos, nusprendė patys išeiti iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) gretų. Pareiškimą apie pasitraukimą pasirašė frakcijos seniūnas Andrius Palionis, du buvę LSDP pirmininkai ir ekspremjerai Algirdas Butkevičius ir Gediminas Kirkilas, buvę ministrai Rimantas Sinkevičius, Juozas Bernatonis, Rimantė Šalaševičiūtė, taip pat Seimo vicepirmininkė Irena Šiaulienė ir parlamentaras Artūras Skardžius. Pašalintas LSDP frakcijos narys Antanas Vinkus. Jis nusprendė pats nesitraukti iš partijos.

 

Šie buvę įtakingi LSDP senbuviai prieš kelias savaites pasitraukė iš LSDP, nelaukdami galimo pašalinimo iš partijos už tai, kad nepakluso partijos tarybos sprendimui trauktis į opoziciją.

 

Minėti parlamentarai Seime yra pasirašę frakcijų koaliciją su valdančiaisiais „valstiečiais“.

 

Penktadienį pasirodė žinia, kad Seimo maištininkai kuria naują socialdemokratų partiją.

 

Visą straipsnį rasite "Mūsų laikas" laikraštyje.

 

 

 

Straipsnis  5 komentarų
Mūsų partneriai