Kapitaliai suremontuotas tiltas atidarytas tyliai

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Tiltą per Nemuną ties Jurbarku remontuojantys darbininkai gruodžio 15 dieną buvo maloniai nustebinti. Atvyko Kidulių bendruomenės nariai, kurie jiems dėkojo už darbus ir vaišino medumi. Kiduliečių bendruomenė dėkojo darbininkams už tiesiausią kelią kaimui tapti priemiesčiu. „Buvome įsikūrę statybvietę tilto prieigose. Vagonėliai buvo pastatyti. Aikštelės. Ketvirtadienį, gruodžio 14 dieną, pradėjome viską išsivežinėti. Bendruomenės moterys, matyt, ir pamatė, kad darbai į pabaigą ir atvyko vyrus pasveikinti ir dėkoti, kad pagražinome ilgiausią Lietuvos automobilių tiltą“, - „Mūsų laikui“ pirmadienį pasakojo UAB „Tilsta“ projektų vadovas Ernestas Stonys.

 

Kaip žinia, būtent ši bendrovė turėjo atlikti kapitalinį tilto remontą. E. Stonys patikino, kad visiems tokios padėkos ir dovanos buvo maloni staigmena. E. Stonys šypsojosi, kad dažniausiai darbininkus keiksnoja, blogiečiais vadina, kaltindami, kad eismą riboja.

 

Būtent gruodžio 14-oji tapo ta diena, kai buvo baigti visi darbai ant tilto, pilnai atidarytas eismas. Būtent tą dieną baigti visi darbai, kurie buvo numatyti sutartyje. Kitomis dienomis darbininkai plušo statybvietėje – baiginėjo tvarkyti aplinką, grėbliojo, rinko šiukšles. Jokio oficialaus tilto atidarymo su juostelių kirpimu ir šampanu nebus. „Tokių dalykų nebus. Eismas pilnai paleistas ir tiltas atiduotas miestiečiams“, - šypsosi pašnekovas.

 

UAB „Tilsta“ laukia komisijos, kurią turi sušaukti užsakovas - Lietuvos automobilių kelių direkcija. Pagal užsakovo procedūras rangovas, baigęs darbus, raštiškai kreipiasi į užsakovą ir konstatuoja faktą apie baigą darbą bei prašo organizuoti darbų priėmimą. Per 20 dienų jie turi suorganizuoti komisiją, kurią sudarytų Direkcijos atstovai, techninės priežiūros atstovai, Tauragės regiono kelių, kelių policijos atstovai. Kada ji bus kviečiama, dar data nėra aiški, bet rangovai norėtų, kad dar šiais metais minėtai komisijai oficialiai priduotų šį objektą.

 

Projektų vadovas E. Stonys patikino, kad suremontuotu tiltu bus ne tik vairuotojams patogiau, saugiau, lygiau važiuoti, nes pakeista asfalto danga, bet ir pėstiesiems bus saugiau vaikščioti šaligatviais, nes senieji šaligatviai buvo suirę. „Dabar vaikščioti tikrai saugu“, - sakė jis.

 

Skaičiai

9 mėnesiai. T.y. dvigubai greičiau nei planuota. Tiek laiko užtruko kapitalinis tilto per Nemuną ties Jurbarku remontas.

Kasdien ant tilto dirbo iki 50 UAB „Tilsta“ darbuotojų.

 

 

Straipsnis  3 komentarų
Mūsų partneriai