Jurbarkiečius papiktino šiukšlių perpildyti konteineriai

Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarkiečių dėmesio centre netikėtai atsidūrė šiukšlių konteineriai. Socialiniuose tinkluose pasipylė nuotraukos ir komentarai, kad Jurbarko mieste ir rajone nėra išvežamos šiukšlės. Skundų dėl tos pačios problemos sulaukė ir "Mūsų laikas" redakcija.

 

„Buvome nustebę, kas vyksta. Konteineriai praėjusią savaitę stovėjo pilni. Per savaitgalį visi juos užvertė maišais. Pavasarį visada padaugėja šiukšlių, bet ne šitiek. Klausinėjo kaimynai vieni kitų, kas čia nutiko. Žmonės žino, kad pasikeitė vežėjas, bet visi šokiruoti, kad taip retai veža. Kartą per savaitę. Dabar dar orai ne tokie karšti, nėra kvapo, o kas toliau. Jei tokia pat padėtis bus ir vasarą, gyvensime ir musių, ir dvoko apsupti. Tiesą sakant, esame pripratę. Vieną dieną kvėpuosime nuo Dainių atsklindančiais kvapais, kitą – nuo konteinerių", – „Mūsų laikui“ juokavo Jurbarko miesto Miškininkų gatvės gyventoja Danutė (redakcijai moters vardas ir pavardė yra žinomi, - aut. past.). Ji tvirtino nefiksavusi, kaip dažnai šiukšles veždavo anksčiau. „Bet jei nepastebėdavau pilnų konteinerių, vadinasi, dirbdavo gerai“, - šypsojosi moteris.

Kaip žinia, nuo balandžio 1 dienos už šiukšlių surinkimą ir išvežimą Jurbarko krašte atsakinga bendrovė "Ecoservice Klaipėda".

 

Naujieji vežėjai „Mūsų laikui“ pripažino, kad pasitaikė atvejų, kuomet laiku nesurinko ir neišvežė buitinių atliekų, atsiprašė už laiku neišvežtas šiukšles ir pažadėjo taisyti situaciją.

„Mūsų laiko“ kalbinta „Ecoservice“ rinkodaros vadybininkė Giedrė Grigaravičiūtė patikino, kad į skundus reaguojama. Visos atliekos miesto Miškininkų gatvėje, Smukučiuose ir kitose vietose, kuriose susikaupė šiukšlių, buvo surinktos ir išvežtos iki trečiadienio.

 

„Ecoservice“ rinkodaros vadybininkė atkreipė dėmesį, kad, jų žiniomis, šiuo metu Jurbarko krašte yra perkrauti antrinių žaliavų konteineriai. Vežėjų atstovė paneigė kalbas, kad naujasis vežėjas šiukšles veš rečiau nei kad buvo iki šiol. „Atliekos iš bendro naudojimo konteinerių yra ir bus vežamos tris kartus per savaitę, o iš gyventojų privačių valdų jos surenkamos kartą per savaitę. Atliekas surenkame nebūtinai rytais – mašinos važiuoja visą dieną pagal iš anksto sudarytą maršrutą“, - sakė pašnekovė.

 

Anot rinkodaros vadybininkės, Jurbarko miestą ir rajoną aptarnauja du modernūs automobiliai. "Per 23 įmonės gyvavimo metus sukaupta patirtis rodo, kad konkrečiame rajone tai yra optimalus šiukšliavežių skaičius, bet jei bus poreikis, mašinų skaičių koreguosime. Šiuo metu stebime situaciją", - patikino G. Grigaravičiūtė.

Ji pabrėžė, kad "Ecoservice Klaipėda" automobiliai surenka visas buitines atliekas. Tiek esančias konteineriuose, tiek paliktas prie jų. "Primename gyventojams, kad baldai ir jų dalys, statybinės atliekos, stambi buitinė technika nėra buitinės atliekos", - pabrėžė pašnekovė.

 

Stambiagabaritės atliekos (pavyzdžiui, baldai ir jų dalys) turi būti vežamos į joms skirtas aikšteles. Jurbarke tokia yra adresu Statybininkų g. 4a (tel. 8 645 64387).

Vežėjai primena gyventojams, kad palikus tokias atliekas prie buitinių konteinerių gresia baudos. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras planuoja prie konteinerių įrengti vaizdo kameras ir pažeidėjus gaudyti.

„Ecoservice“ grupės įmonė „Ecoservice Klaipėda“ aptarnauja Klaipėdą, Pagėgius, Neringą, Šilalę.

 

Svarbu

 

Pasikeitusius atliekų surinkimo grafikus galima rasti čia: https://uabtratc.lt/, mūsų interneto svetainėje, taip pat patogu sekti grafikus įsidiegus nemokamą atliekų valdymo programėlę ECO APP.

 

Jeigu gyventojai turi klausimų, nusiskundimų, pastabų, patariame kreiptis į Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą https://uabtratc.lt/.

Jeigu gyventojai turi klausimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, kviečiame kreiptis į „Ecoservice Klaipėda“ Jurbarko padalinį https://ecoservice.lt/kontaktai/.

 

Visą straipsnį rasite "Mūsų laikas" laikraštyje.

 

 

Straipsnis  7 komentarų
Mūsų partneriai