Jurbarke paminėta nepasiturinčiųjų diena

   
Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lapkričio 18-ąją pasaulis šventė nepasiturinčiųjų, arba varguolių, dieną. Pirmą kartą ši diena buvo minima ir Jurbarke. Švč. Trejybės bažnyčioje buvo aukotos mišios už visus vargstančiuosius ir jų globėjus – Carito, Maltiečių, ir kitas organizacijas, pavienius geros valios žmones, jiems padedančius. Mišių metu kun. klebonas D. Auglys perskaitė popiežiaus Pranciškaus laišką, skirtą visai katalikų bendruomenei.

Po šv. Mišių visi susirinkusieji buvo pakviesti į klebonijos salę pasivaišinti bendrais pietumis. Be kitų vaišių visų laukė net du skirtingos karštos sriubos puodai. Kaip pasakojo Jurbarko Carito vadovė Alma Busch, po bendrų pietų likusi sriuba iškeliavo į socialiai remtinų šeimų būstus, buvo išdalyta į namus tiems, kurie turi vienišų, pasiligojusių artimųjų ar kaimynų. Toks pasibuvimas Jurbarke vyko pirmą kartą.

Visus į kleboniją atėjusiuosius pasitiko Jurbarko KC liaudiškos muzikos kapela „Santaka“. Jie sukūrė šventinę nuotaiką ir linksmino ilgo pasisėdėjimo metu – atsirado net kelios šokėjų poros.

Tikėtina, kad ši pasaulinė vargstančiųjų diena Jurbarke taps gražia tradicija.

 

Straipsnis  3 komentarų
Mūsų partneriai