„Jaunoji karta“ traukiasi iš valdančiosios daugumos, bet prie opozicijos nesijungia

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Visuomeninio komiteto „Jaunoji karta“ nariai Saulius Meškauskas ir Donatas Ramanauskas nuo spalio 9 dienos traukiasi iš valdančiosios daugumos. Tai įrodantį pareiškimą, pasirašytą spalio 5 dieną, šie politikai paskelbė ir „Jaunosios kartos“ feisbuko paskyroje. Paviešino ne tik patį pareiškimą, bet ir paaiškino, kodėl taip apsisprendė.

 

„Beveik treji darbo metai valdančiojoje daugumoje leido išmokti ne vieną pamoką ir davė didžiulę patirtį. Pažinome politinius užkulisius, o taip pat ir vieni kitus. Metus laiko kaitusi įtampa Jurbarko kūno kultūros ir sporto centre, prieš porą savaičių įžiebė tikrą kibirkštį. „Jaunosios kartos“ atstovas Karolis Bauža turėjo daug idėjų kaip pakeisti šios įstaigos sugadintą įvaizdį ir pakelti Jurbarko sportą į aukštesnį lygmenį, bet vadovai neįvertino jo užsidegimo ir pastangų. Galutinai įsitikinę, kad iniciatyvūs, novatoriški bei norintys dirbti žmonės nėra vertinami, nusprendėme pasitraukti iš valdančiosios daugumos. Dėl didelio požiūrių skirtumo, nebematome prasmės likti su komanda, kur stinga tarpusavio supratimo ir vienos bendros krypties. Turime savo nuomonę ir nebijome ją pareikšti. Gal todėl ir pritrūko tarpusavio susikalbėjimo. Įvertinome visą laikotarpį ir nusprendėme, kad pasitraukimas taip pat tinkamas būdas parodyti savo poziciją. Žadėjome rinkėjams permainų, bet supratome, kad netgi daugumoje reikia turėti daugumą, norint kažką įrodyti. Mūsų supratimas apie Jurbarko rajono perspektyvas kitoks, todėl nenorime koalicijai trukdyti dirbti ir linkime sėkmės, bei raginame susitelkti į vieną bendrą tikslą – Jurbarko krašto žmonių interesus“, - rašoma šiame pareiškime.

 

S. Meškauskas „Mūsų laikui“ sakė, kad abu „Jaunosios kartos“ atstovai išeina ir iš bendros frakcijos, kuriai priklauso ir socialdemokratai, kad šiuo metu prie jokios frakcijos nesijungia ir kad bent jau kol kas nepereis prie opozicijos. „Vėliau matysime“, - tvirtino S. Meškauskas.

 

 „Manėme, kad galime nemažai nuveikti verslo aplinkos gerinimo srityje.  Visi prisimena skandalą. Siūlėme kompetetingą žmogų. Vadovai turėjo kitą nuomonę. Turizmo srityje daroma labai mažai, kad į Jurbarką pritrauktume daugiau turistų. Su sportu kaip gavosi irgi matote“, - „Mūsų laikui“ sakė S. Meškauskas.

 

Rajono meras S. Mockevičius savo feisbuko paskyroje šiandien, penktadienį, padėkojo S. Meškauskui ir D. Ramanauskui už bendrą darbą, neabejoja, jog jie ir toliau konstruktyviai dalyvaus savivaldybės tarybos darbe, tačiau  šio kolegų žingsnio niekaip nesieja su Karolio Baužos pasitraukimu. "Visų įstaigų vadovams darbo sąlygos sudaromos vienodos, o sunkumus tenka įveikti patiems. Deja, ne visiems tai pavyksta. Tačiau garbingi žmonės ir pasitraukia garbingai", - rašė meras.

Papildysime.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai