Išleistuvių vakarui abiturientę išpuoš šešios verslininkės

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gerąsias krikštamotes, pasirodo, galima sutikti ne tik pasakose apie pelenes. Šešios veiklios Jurbarko moterys, sėkmingos verslininkės, sugalvojo vasarą pradėti geru darbu. Suvienijo pajėgas tam, kad sukurtų šventę vienai, negalinčiai sau to leisti, merginai – abiturientę išpuoš, išdabins išleistuvių vakarui. Ne tik nemokamai šukuoseną, makiažą, manikiūrą padarys, bet ir batus padovanos bei suknelę pasiūs.

Suknelę siūs siuvimo studijos „Jola“ šeimininkė siuvėja Jolanta Vilkelienė. Audinius padovanos (abiturientė pati pasirinks) Kauno gatvėje esančios audinių parduotuvės ir internetinės parduotuvės tavosapnas.lt šeimininkė Rima Nyderienė. Šukuoseną sukurs  Dovilė Sanauskaitė, makiažą – Gražina Dumčiūtė. Abi šios specialistės dirba Jurbarko grožio salone „Juditos studija“. Gražiais abiturientės nagais pasirūpins studijos „Higėja“ šeimininkė Inga Beišytė.  Batus dovanos avalyne prekiaujančios parduotuvės „Stilius“ savininkė Asta Pažereckienė.

„Kai viskas gerai sekasi ir esi laimingas, norisi ir kitam suteikti nors truputėlį džiaugsmo. Man yra laimė matyti, kaip švyti merginos akys, kuomet ji pasipuošia nauja, asmeniškai jai pasiūta suknele“, – „Mūsų laikui“ sakė šios gražios idėjos sumanytoja J. Vilkelienė, pasidžiaugusi, kad panašiai mąsto ir jos pažįstamos, mielai sutikusios sukurti šventę abiturientei.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai