Iš rajono ligoninės vadovo pareigų traukiasi Aivaras Šlekys

Straipsnis  9 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Naujaisiais metais – permainos VšĮ Jurbarko ligoninėje. Sausio 2 dieną prašymą atleisti iš rajono ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigų parašė ir rajono merui Skirmantui Mockevičiui įteikė gydytojas psichiatras 53 metų Aivaras Šlekys.

 

„Parašiau. Tai tiesa. Ne melas“, - „Mūsų laikui“ ketvirtadienį, sausio 4 dieną, patvirtino pats ligoninės vadovas A. Šlekys. Priežasties prašyme nenurodė. „Paprašiau, kad atleistų mane ir tiek“, - sakė jis. Sutarta, kad A. Šlekys ligoninei vadovaus iki sausio 31 dienos, o nuo vasario 1 dienos dirbs tik kaip gydytojas psichiatras. Anot A. Šlekio, iš vadovo pareigų trauktis svarstė ilgai, bet apsisprendimą pagreitino tai, kad ligoninėje nebeliko psichiatrų.

 

A. Šlekys nuo 2007 m. dirbo VšĮ Jurbarko ligoninėje gydytoju psichiatru, o nuo 2009 m. šioje įstaigoje užėmė vyriausiojo gydytojo pareigas. Praėjusių metų gegužę jis buvo perrinktas antrai kadencijai. Gegužės 10 dieną įvyko rajono savivaldybės administracijos skelbtas konkursas VšĮ Jurbarko ligoninės vyr. gydytojo pareigoms užimti, kurį jis ir laimėjo. Tuomet komisija rinkosi iš dviejų kandidato – A. Šlekio ir jurbarkietiškų šaknų turinčio farmacininko iš Kauno.

 

Trumpai apie A. Šlekį

A. Šlekys gimė 1964 metais vasario 26 dieną Kaune.

Išsilavinimas: 1982 m. baigė Kauno 26 vidurinę mokyklą.

1988 m. baigė Kauno medicinos instituto gydomąjį fakultetą, įgijo gydytojo psichiatro kvalifikaciją.

2004 m. baigė Vytauto Didžiojo Universiteto ekonomikos ir vadybos fakultetą, įgijo verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

 

Darbinė veikla: 1988 – 2000 m. Viešoji įstaiga Kauno psichiatrijos ligoninė, gydytojas psichiatras.

2000 – 2007 m. Vokietijos įmonė „Solvay Pharmaceuticals GMBH“, medicinos atstovas.

2005 m. UAB „Šakių psichikos sveikatos centras“, gydytojas psichiatras.

2007 m. Viešoji įstaiga Jurbarko ligoninė, gydytojas psichiatras.

2009 m. Viešoji įstaiga Jurbarko ligoninė, vyriausiasis gydytojas.

Vedęs. Turi du vaikus.

 

 

Atnaujinsime.

 

Visą straipsnį rasite "Mūsų laikas" laikraščio naujausiame numeryje, kuris pasirodys jau rytoj, penktadienį, sausio 5 dieną.

 

Straipsnis  9 komentarų
Mūsų partneriai