Įdomus susitikimas Pagėgių rinktinėje

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sausio 10 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ( toliau – apskr VPK) Jurbarko rajono policijos komisariato jaunieji policijos rėmėjai, lydimi Veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Jolitos Ambrasienės ir policijos rėmėjos Jurgitos Volbikienės lankėsi VSAT Pagėgių rinktinėje ir Bardinų užkardoje.

Jauniesiems policijos rėmėjams VSAT Pagėgių rinktinės bendruomenės pareigūnė Vita Ažnė papasakojo apie pasieniečių darbą bei šios profesijos įgijimo galimybes, pademonstravo priemones, kuriomis nusikalsti linkę asmenys gabena kontrabandą bei aprodė muziejų ir papasakojo apie jo eksponatus.

Bardinų užkardoje VSAT pareigūnė policijos atstovams aprodė užkardos patalpas (virtuvę, persirengimo kambarį, poilsio kambarį, salę, sulaikytų asmenų patalpą) bei pademonstravo vaizdo stebėjimo sistemą ir išsamiai paaiškino apie valstybės sienos apsaugą, dažniausiai daromus nusižengimus ir nusikaltimus.

Išvyka į VSAT jauniesiems policijos rėmėjams buvo laukta, įsimintina ir naudinga, kadangi dalis jų planuoja tapti policijos ar pasienio pareigūnais. VSAT Pagėgių rinktinės bendruomenės pareigūnės Vitos Ažnės suteikta informacija, padės jiems pasirinkti teisingai.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai