Į Smalininkus ateina verslas

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Apleisti pastatai Smalininkuose jau turi šeimininką. Turto banko aukcione du šiame mieste Nemuno gatvėje esančius pastatus (buvusios spec. mokyklos ir bendrabučio), bei kiek daugiau nei 37 arų sklypą už 56 980 tūkst. eurų įsigijo Vilniuje įsikūrusi bendrovė „MK Services“. Tokia buvo pirminė kaina.

Šios bendrovės direktorius Modestas Kalinauskis „Mūsų laikui“ patvirtino šį faktą. Verslininkas nebuvo linkęs atvirauti, ką jis Smalininkuose planuoja daryti. M. Kalinauskis patikino, kad investuos į Smalininkus, pastatus rekonstruos, bet ką juose vyras numatęs kol kas nenori atskleisti. Tegalėjo pasakyti, jog tai nebus susiję su turizmu. Šiuo metu yra rengiamas projektas.

Vilniuje įsikūrusi įmonė prisistato, kaip daugelį metų teikianti sprendimus ir juos realizuojanti Vakarų Europos viešbučiuose. „MK Services“ įmonė vystėsi nuo profesionalaus grindų dangų klojimo, o šiuo metu teikia viešbučių kambarių, vonios kambarių ir kitų erdvių planavimo paslaugas, visų su projektais susijusių produktų tiekimą bei visą koncepcijos instaliavimą.

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai