Dvaro pardavimas antruoju bandymu

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Panemunės perlu vadinamas rajono turistinis objektas vis dar neturi naujų šeimininkų. Pirmasis bandymas jį parduoti nepavyko. Neatsirado norinčiųjų įsigyti Seredžiaus seniūnijoje esantį Belvederio dvarą. Pirmoms varžytynėms neįvykus, liepos 31 dieną prasidėjo antrosios, kuriose dvaro kaina krito apie 26 proc. Dabar XIX amžiaus viduryje statytų dvaro rūmų, svirno ir koplyčios pradinė pardavimo kaina yra per 247 tūkst., o pirmosiose varžytynėse buvo gerokai didesnė – beveik 330 tūkst. eurų.

Lankomą turistinį Jurbarko rajono objektą varžytynėse parduoda antstolių Vitalio Milevičiaus ir Daivos Milevičienės kontora. Antstolių kontoros atstovų teigimu, Kultūros vertybių registre esantys statiniai yra avarinės būklės, jie parduodami siekiant padengti savininkų skolas. Tokios vertės nekilnojamasis paveldas retai parduodamas iš pirmo karto, tad gali prireikti ir kelių varžytynių, o pradinė kaina – kristi.

2005 m. pabaigoje Belvederio dvaras privatizuotas – jį už 1,2 mln. litų įsigijo verslininkas Stanislovas Lapeika, vėliau VšĮ „Belvedrio dvaras“ jį pardavė vilniečiui verslininkui Arvydui Kvietkauskui. Tačiau dvaro renovacija taip ir nebuvo pradėta. Belvederio dvaras įtrauktas į labiausiai niokojamų Lietuvos dvarų sąrašą.

Parduodama laidojimo namų dalis

Jau kuris laikas varžytynėse bandoma parduoti dalį buvusių laidojimo namų (Vytauto Didžiojo g. 50A) Jurbarko mieste. 1/6 statinio dalį, sandėlį, pardavinėja antstolių I. Karalienės, N. Lipeikienės, G. Badikonio, A. Bublio ir R. Kamarausko kontora, įsikūrusi Vilniuje. Pradinė šio pastato dalies kaina beveik 3 tūkst. eurų. Varžytynėse parduodama dalis pastato, kuris tarybiniais metais buvo pastatytas ir veikė kaip laidojimo namai, tačiau atkūrus nepriklausomybę buvo privatizuotas, ėjo iš rankų į rankas ir galiausiai virto apleistu pastatu vaiduokliu.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai