Dėkoja gėlių vagį sulaikiusiems pareigūnams

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Mūsų laiko“ redakcija sulaukė skaitytojos skambučio – jurbarkietė nori padėkoti policijos pareigūnams, bet nežinanti jų vardų. Tai ir prašo redakcijos išsiaiškinti jų vardus ir paskelbti. „Noriu padėkoti, kad jie sugavo vogėlikę mano gėles vogusią“, - sakė Natalija Genutienė, gyvenanti Pamituvio gatvėje, Jurbarke, papasakojusi apie įvykį, kuris nutiko iš birželio 13-osios į 14-ą.

 

Natalija šypsosi, kad taip jau sutapo, kad toji vagystė nutiko kaip tik po „Mūsų laiko“ straipsnio apie tai, į gėlynus įsisuko ilgapirščiai.

 

Moteris pasakojo, kad tą trečiadienio vakarą ji kaip visada palaistė savo gėles prie namo, pavakarieniavo ir, sulaukusi tamsos, atsigulė paskaityti knygą. Beskaitydama degant šviesai kambaryje užmigo. Ją, įmigusią, pažadino barbenimas į langą. Pamatė, du policijos pareigūnus, vaikiną ir merginą, kurie paklausė, ar ne jos gėlės prie namo. „Pajuokavau, kad jei po mano langais, vadinasi, mano“, - šypsojosi Natalija. Policijos pareigūnai paaiškino, kad sugavo vagį ir grąžino Natalijai penkis gvazdikėlius. Tiek buvo spėjusi išrauti vagilė. Natalija spėja, kad pareigūnai, vagilę pačiupę, pamatė šviesą languose ir todėl pažadino pasiklausti. „Sužinokite, kas tie pareigūnai. Noriu padėkoti. Malonu, kad vagį sugavo“, - prašė jurbarkietė.

 

Jurbarkietei apsivogusi moteris buvo iš matymo pažįstama. „Gal norėjo parduoti, o gal pati pasisodinti. Nė neklausiau. Man nerūpi“, - pasakojo Natalija.

Jurbarkietė pasakojo, kad į jos gėlių darželį ilgapirščiai buvo ypač įsisukę prieš keletą metų, paskui kiek aprimo, o dabar, sako, vėl prasidėjo.

 

Kaip „Mūsų laiką“ informavo Marijampolės apskrities VPK atstovė spaudai Sigita Šatienė, du Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie greitai sulaikė vagišę, vyresnysis tyrėjas Valdas Banys ir vyriausioji patrulė Judita Bucholcaitė.

 

Policijos atstovė priminė, kad pagal administracinių nusižengimų kodekso 108 straipsnį, vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, kai pagrobto, įgyto, pasisavinto ar iššvaistyto turto vertė neviršija trijų bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą nuo 90 iki 300 eurų.

 

„Mūsų laikas“ inf.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai