DAROM organizatoriai kviečia jurbarkiečius į talką prie karjero

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarkiečiai šeštadienio rytą kviečiami nepatingėti ir prisijungti prie tradicinės "Darom" akcijos - tvarkyti karjero maudymvietės pakrančių ir prieigų. "Manau, kiekvienam jurbarkiečiui ne kartą tenka pabuvoti prie šio telkinio, tad būtų smagu, kad ši akcija suburtų kuo daugiau vietinių gyventojų. Nesinorėtų, kad aplinką tvarkytų ir ja gražia darytų vien atvykę iš kitų miestų" ,- "Mūsų laikui" akcijos išvakarėse sakė vienas iš akcijos organizatorių Edgaras Brazaitis.

Pasak organizatorių, šios, jau šeštosios, akcijos tikslas, kaip ir kasmet, sutvarkyti pagrindinę jurbarkiečių maudymosi vietą - švarinti ne tik pakrantes, bet ir pačius karjero vandenis. Šeštadienį organizatoriai žada atnaujinti tinklinio aikštelę - atveš ir išstumdys 25 tonas naujo smėlio; apie 30 tonų smėlio išpils ir paplūdimio vietoje;  grėbs lapus ir rinks šiukšles. "Esant galimybei, bandysime eiti plentu palei karjerą ir aprinkti šiukšles nuo toliau paplūdimio esančių pakrančių", - planais dalijosi Edgaras. Tradiciškai karjero vandenis valys ir narai.

 

Visų talkininkų laukia sumuštiniai, kava ir arbata. Bus verdama žuvienė, o visi norintys galės pasiplaukioti povandeniniu laivu, aplinkos apsaugos kateriu ar baidare.

 

Atsinešti reiktų darbo įrankį. Pirštines ir šiukšlių maišus gaus vietoje. 

 

Visą renginį organizuoja povandeninės medžioklės klubas "Barakuda LT".

 

 

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai