Avarinės būklės lopšelio-darželio pastatas laukia viešo aukciono

   
Straipsnis  10 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Atsikratoma avarinės būklės ir apleistais pastatais, kurie bus parduoti viešame aukcione. Rajono tarybos narių balsais gegužės 30 dienos posėdyje pritarta, kad viešame aukcione būtų parduoti trys apleisti, prastos būklės Jurbarko rajono pastatai. Tie statiniai - mūrinis, dviejų aukštų pastatas (Ryto g. 2,), kuriame veikė Jurbarkų kultūros namai-kontora; katilinė Tamošių kaime, Veliuonos seniūnijoje bei pastatai Gedimino g. 30 Jurbarko mieste, kuriuose veikė lopšelis – darželis „Šaltinėlis“ su visais kitais statiniais. Dėl pastarojo statinio ir kilo daugiau diskusijų bei išsiskyrė kai kurių politikų nuomonės.

 

Minėtų trijų pastatų kaip nenaudojamų ir nereikalingų atsisakė ir į viešą aukcioną įtraukti pasiūlė pačios įstaigos ir bendruomenės, kurioms šie statiniai priklausė. Parduoti viešame aukcione lopšelio-darželio pastatą siūlė  Naujamiesčio pagrindinės mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, Tamošių katilinę - Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktoriaus įsakymu, o buvusius Jurbarkų kultūros namus - Jurbarkų seniūno įsakymu sudarytos komisijos.

 

Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija „Dėl inventorizacijos komisijos ir inventorizacijos atlikimo"  apžiūrėjo lopšelio-darželio pastatus ir kitus statinius bei konstatavo, kad pastatai yra avarinės būklės, stogų danga yra, ant stogų auga medeliai, stogai visiškai kiauri, pastatų sienų siūlės tarp gaminių ištrupėjusios, siūlės praleidžia vandenį, rūdija konstrukcijų įdėtinės detalės. Pastatų įėjimų tambūrų mūrinės sienos labai nuirusios, avarinės būklės. Langai nekeisti nuo pastatymo, visiškai supuvę. Komisijos išvada tokia, kad mokyklos veiklai pastatas nereikalingas ir siūlo parduoti viešame aukcione.

 

Visą straipsnį rasite "Mūsų laikas" laikraštyje.

 

Straipsnis  10 komentarų
Mūsų partneriai