Apsisprendė: mieste stovės dvi kalėdinės eglutės

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Apsisprendė. Šventinę nuotaiką Jurbarko mieste kurs dvi eglutės. Viena, tradicinė, žaliaskarė bus papuošta prie Jurbarko kultūros centro, o kita - modernių konstrukcijų - Dvaro parko aikštės centre tarp flygelių ir portiko, informuoja Jurbarko rajono savivaldybė.

 

„Esame dėkingi visiems, kurie buvo neabejingi ir prisidėjo prie galutinio apsisprendimo – kokia eglutė ir kur turėtų būti papuošta, sutinkant Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Priėmėme sprendimą modernią eglutę rengti Dvaro parko aikštės centre tarp flygelių ir portiko, o prie Jurbarko kultūros centro pastato papuošti čia jau ne vienerius metus augančią eglę, kad bent jau šiais metais išlaikytume gyventojams įprastas tradicijas“, – rajono savivaldybės svetainėje sako rajono meras Skirmantas Mockevičius po diskusijų su kitais savivaldybės vadovais, susipažinus su visuomenės išsakytomis nuomonėmis ir pasiūlymais.

Turima omeny savivaldybės paskelbta apklausa, kurioje savo nuomonę  galėjo pareikšti visi norintys. Dauguma balsavusių pageidavo modernios eglės Dvaro parke.

Taip pat įsiklausyta į rajono žiniasklaidos svetainių, feisbulų lankytojų pageidavimus komentaruose. Didžioji dauguma juos pateikusių asmenų vienaip ar kitaip išreiškė nuomonę, kad eglutės galėtų būti ir savivaldybės aikštėje, ir Dvaro parke.

Savivaldybė primena, kad eglutės įžiebimo ceremonija Jurbarko mieste numatyta gruodžio 9 dienos pavakarę prie Jurbarko kultūros centro pastato. Jurbarko miesto gyventojai ir svečiai ta proga bus kviečiami į Jurbarko rajono saviveiklininkų metinį koncertą Jurbarko kultūros centre.

Straipsnis  3 komentarų
Mūsų partneriai