Adventinis susitikimas Jurbarko krašto muziejuje su dvasininkais

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko krašto muziejuje vyko jau tradiciniu tapęs renginys – tai visų rajono dvasininkų susitikimas su Jurbarko rajono vadžios atstovais.

 

Jurbarko rajono meras S. Mockevičius, jo pavaduotojas S. Lapėnas, administracijos direktorė V. Rekešienė, jos pavaduotojas D. Juodaitis ir Krašto muziejaus direktorė L. Jakelaitienė jau ketvirtą kartą susėdo prie bendro stalo pokalbiui su dvasininkais.

Katalikų dvasininkai D. Auglys, S. Pavalkis, K. Pajaujis, Ž. Veselka, K. Lesčiauskas, Paulių vienuolyno broliai Vincentas ir Andžejus, evangelikų liuteronų kunigas M. Kairys susitikimo metu pasidžiaugė per metus nuveiktais darbais, pvz. tokiais kaip lurdo atsiradimas Viešvilėje, Pauliuose prasidėjusia vienuolyno rekonstrukcija ir kitais.

Taip pat išsakė rūpesčius ir bėdas, finansavimo, kurį galėtų skirti rajono savivaldybė bažnyčių remontui, galimybėmis. Pašnekesys vyko prie apvalaus stalo, visi vaišinosi kava ir pyragėliais bei vaisiais. Ir tai nebuvo vien tik rimtas pokalbis – dauguma iš susirinkusiųjų dvasininkų turi puikų humoro jausmą.

Kiek ir kokių darbų jau padaryta ir kas numatoma kiekvienoje parapijoje, skaitykite kitame „Mūsų laiko“ numeryje gruodžio 14 dieną.  

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai