Administracijos direktoriaus pavaduotojas paaiškino, kodėl panoro trauktis iš pareigų (ATNAUJINTA. V. Ganusauskas apsisprendė)

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Raštiškas prašymas atleisti iš Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų – kol kas šias pareigas užimančio Viktoro Ganusausko darbo kabineto stalčiuje. Tai „Mūsų laikui“ pirmadienį, rugsėjo 4 dieną, pats V. Ganusauskas, pripažinęs, kad penktadienį, rugsėjo 1-ąją, tą patį prašymą jis buvo nunešęs rajono merui Skirmantui Mockevičiui.

 

Pastarasis, V. Ganusausko žodžiais, paprašė su apsisprendimu neskubėti. Anot pašnekovo, meras paprašė prašymą padėti į šoną ir apsispręsti po diskusijų. „Buvo pareikštas mano noras, o dabar vyksta diskusijos“, - „Mūsų laikui“ sakė V. Ganusauskas, patikinęs, kad jo apsisprendimas greičiausiai paaiškės pirmadienio vakarą, po numatyto susitikimo su rajono meru, TS-LKD pirmininku. Būtent šioji partija delegavo V. Ganusauską į administracijos direktoriaus pavaduotojo postą.

 

Pašnekovas patikino, kad jo apsisprendimas trauktis iš pareigų su jokia politika nesusijęs. “Mano noras išeiti buvo individualus, privatus. Dėl mano šeimos narių“, - tvirtino V. Ganusauskas. Jis atviras. Pradėjo kirstis vieši ir privatūs interesai.

 

Anot V. Ganusausko, jo užimamos pareigos tampa trikdžiu jo dviem sūnums, projektuotojams architektams, dalyvauti vietiniuose konkursuose. Abu sūnūs gyvena ir dirba Jurbarke.

V. Ganusauskas yra rajono savivaldybės energinio efektyvumo komisijos pirmininkas – komisija atsakinga už daugiabučių renovacijos skatinimą. Viena įmonė, laimėjusi konkursą renovuoti daugiabučius, kurių vienas Jurbarke, pasisamdė techninius projektus rengti abu jo sūnus.

 

„Susisuko bumerangas, kuris man kalė į kaktą“, - taip susiklosčiusią situaciją įvertino pats V. Ganusauskas, patikinęs, kad jokio poveikio, įtakos niekam nedaręs. „Tai nuo manęs visiškai nepriklausantis faktorius“, - sakė jis.

 

Administracijos direktoriaus pavaduotojas kol kas nežino, ar yra kita išeitis iš šios situacijos, bet pasitraukimas iš užimamo posto jam neatrodo tragedija. „Aš galiu pasitraukti“, - sakė jis.

 

ATNAUJINAMA.

 

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatas pirmadienio popietę, 17.10 val., išplatino pranešimą, kad rugsėjo 4 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Ganusauskas pateikė prašymą administracijos direktorei atleisti jį iš užimamų pareigų dėl asmeninių aplinkybių nuo 2017 m. rugsėjo 28 d.

(Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas į pareigas administracijos direktoriaus siūlymu mero teikimu skiriamas tarybos sprendimu politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu).

 Į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą V. Ganusauską delegavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyrius. Šio skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas susitikęs su meru Skirmantu Mockevičiumi patvirtino, kad pritaria šiam V. Ganusausko sprendimui ir pranešė, kad administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrą siūlys spalio mėnesio pradžioje.

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai