Vienoje vietoje - visi šiųmetiniai rajono šimtukininkai ir juos paruošusios mokytojos

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ypatingi ir į istoriją įeisiantys metai. Tokie bus šie metai dviem Jurbarko krašto gimnazijoms – Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus ir Veliuonos A. ir J. Juškų. Pastarojoje gimnazijoje pirmą kartą net trijų abiturientų žinios įvertintos šimtukais, o Jurbarko gimnazijos kolektyvas nė nepamena metų, kada būtų surinktas toks rekordinis šimtukų derlius – 23 iš 26-ių rajone.

 

Net keturi Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai surinko po du šimtukus. Tai Laura Grybaitė, Edvinas Sutkus, Mantas Matijošaitis ir Rustenis Tolpežnikas. Šimtukais įvertintos Lauros Grybaitės anglų kalbos ir lietuvių kalbos ir literatūros žinios. Likusieji trys po du šimtukus surinko už IT ir anglų kalbą. Verta išskirti Viktoriją Uksaitę ir Gretą Laurinaitytę. Viktorija vienintelė visame Jurbarko rajone surinko 100 balų už matematiką ir 99 balus – už biologiją. Greta šimtuką surinko už lietuvių kalbą ir literatūros egzaminą ir tik vieno balo pritrūko už biologijos.

 

Kaip „Mūsų laiką“ informavo Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, anglų kalbos šimtukus surinko Kotryna Ambrazaitytė (ruošė mokytoja Asta Akutaitienė); Paulina Bagočiūtė (mokytoja A. Akutaitienė); Greta Bartkutė (mokytoja Lina Maskolaitienė); Laura Grybaitė (mokytoja Jurgita Kazinevičienė); Lukas Juonys (mokytoja A. Akutaitienė); Mantas Matijošaitis (mokytoja A. Akutaitienė); Aušrinė Mejerytė (mokytoja Lina Maskolaitienė); Edvinas Sutkus (mokytoja Lina Maskolaitienė). Rustenis Tolpežnikas (mokytoja Daiva Karčiauskienė). 99 balais įvertintos Justės Zajankauskaitės (mokytoja A. Akutaitienė) žinios.

Šimtuką už biologijos brandos egzaminą gavo vienintelė Ieva Sapronaitytė (mokytoja Janina Ašutaitytė). 99 balais įvertintos Viktorija Uksaitė ir Greta Laurinaitytė. Abi jas ruošė ta pati biologijos mokytoja J. Ašutaitytė.

 

Šimtuką už matematikos valstybinį brandos egzaminą gavo Viktorija Uksaitė. Ją paruošė mokytoja Dalia Kondrotaitė.

 

Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzaminas šimtukus gavo dvi gimnazistės – Laura Grybaitė (mokytoja Danguolė Pavlavičienė) ir Greta Laurinaitytė (mokytoja Laima Samoškienė).

 

Informacinių technologijų egzamino šimtukininkai yra šie abiturientai – Adomas Kulikauskas, Tomas Kuncius, Mantas Matijošaitis, Ugnė Samulevičiūtė, Edvinas Sutkus, Urtė Šlėgaitytė, Lukas Štulas, Rustenis Tolpežnikas ir Auksė Virbauskaitė. Visus šiuos šimtukininkus paruošė ta pati IT mokytoja Erika Liutkevičienė.

 

Šiųmetinis Veliuonos gimnazijos abiturientų derlius – net trys šimtukai. Ir visi jie už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą. Šimtukus surinko šie gimnazistai – Patrikas Belevičius, Povilas Bielskis ir Emilija Gerulytė. Visus šiuos šimtukininkus paruošė ta pati anglų kalbos mokytoja Nadezda Tikhomirova.

 

Po aukštus, 98 balus už anglų kalbos egzaminą gavo dar trys Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijos abiturientai – Rimantas Rulevičius, Simonas Mačėnas ir Edmundas Antanaitis. 96 balais įvertintos Samantos Masteikaitės anglų kalbos žinios. Visus šiuos gimnazistus ruošė jau minėta N. Tikhomirova.

 

Visi šimtukininkai bei jų tėveliai bus pagerbti penktadienį, liepos 13 dieną, rajono savivaldybės didžiojoje salėje.

 

Įdomu

Šiais metais Jurbarko rajone nėra nė vieno šimtuko už istoriją, chemiją ir geografiją. Tai “Mūsų laikui“ pranešė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Genovaitė Grigucevičienė, paprašyta supažindinti su jau minėtų dalykų brandos egzaminų rezultatais. Nėra ne tik šimtukų, bet ir per 90 balų įvertintų abiturientų.

 

 

 

 

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai