Smalininkiečiai pagerbė savo aktyviausius, darbščiausius, kantriausius ir patriotiškiausius (VIDEO)

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Smalininkų tradicinis patriotiškiausio smalininkiečio apdovanojimų vakaras buvo kitoks nei kasmet. Ne tik todėl, kad buvo jubiliejinis, jau penktasis, bet ir tuo, kad organizatoriai pagerbė ne tik patriotiškiausią Smalininkų jaunuolį. Pirmadienio vakarą Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre apdovanoti ir aktyviausi, darbščiausi, kantriausi ar kitaip pasižymėjusieji smalininkiečiai. Kaip juokavo renginio vedėja Gina Meškauskienė, pagerbė ir pagyvenusius jaunuolius, kurie jau gali į šokius eiti „Kam per 30“.

 

Aukščiausiais apdovanojimais, „Oskarais“, apdalinti nugalėtojai tokių nominacijų, kaip „Metų bitutė“, „Metų nusipelniusieji“, „Metų šeima“, „Metų kantriausieji“, „Metų puošmena“, „Metų įvykis“ ir net „Metų išvykusieji“. Pastarosios nominacijos statulėlę gavo .. buvęs Smalininkų seniūnas Saulius Jarutis. Metų nusipelniusiojo „Oskarą“ gavo ne kas kitas, o Justinas Stonys, Smalininkų senovinės technikos muziejaus šeimininkas.

 

Apdovanojimų vakarą vainikavo pats laukiamiausias momentas. Paaiškėjo, kuris jaunuolis tapo patriotiškiausiu Metų smalininkiečiu. Juo tapo Dominykas Bertašius, kuriam atiteko pats garbingiausias apdovanojimas – Trispalvė. Toji vėliava, kaip žinia, ypatinga. Šią trispalvę Smalininkų gyventojai pavasarį iškelia senajame uoste, o kiekvieną rudenį, laivybos sezono pabaigoje, nuleidžia.

 

Prieš pat Oskarų įteikimo ceremoniją atskirai pagerbtas ir šio renginio sumanytojas Arvydas Ašmonas.

 

Tą vakarą sausakimšoje kultūros centro salėje susirinkusiems vietiniams gyventojams eiles ir dainas dovanojo smalininkietis, jau profesionalus aktorius Arnas Ašmonas su kolege Elžbieta Karolina Mikalajūnaite. Muzikinius kūrinius dovanojo ir Jurbarko kultūros centro kolektyvas „Jada“.

Papildysime.

 

Video: Patriotiškiausio smalininkiečio paskelbimas

Video: A. Ašmonas dainuoja su aktore Elžbieta Mikalajūnaite.

Video: Patriotiškiausio jaunuolio, D. Bertašiaus, apdovanojimas

Video: A.Ašmono daina tėčiui

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai