Pagerbti prizines vietas iškovoję sportininkai ir jų treneriai

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lapkričio 8 dieną Jurbarko rajono vadovai  už aukštus sportinius pasiekimus pagerbė rajono sportininkus bei jų trenerius. Jiems įteikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai bei savivaldybės piniginės premijos. Už aukštus sportinius pasiekimus renginyje pagerbti šie Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai ir jų treneriai. 

 

Už Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionate iškovotą II vietą – sportininkė Radvilė Bendžiūtė bei jos treneris Artūras Enčeris. Už Lietuvos jaunimo pirmenybėse iškovotą I vietą  – Tomas Sabašinskas ir jo trenerė Violeta Kokarskaja. Už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate pasiektus aukštus rezultatus – Paulina Streleckaitė (I vieta), Gabrielė Bubliauskaitė (III vieta), Gabrielė Mickutė (III vieta), Lauryna Petrauskaitė (III vieta) ir jų treneris Rimantas Slavikas.  

Už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje iškovotą II vietą – Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkė Gabrielė Tirlikaitė ir jos treneris Audrius Tirlikas. Už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje iškovotą I vietą – šio klubo sportininkė Rūta Tirlikienė.

 Už Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse pasiektus aukštus rezultatus – Augustas Šlyteris (II vieta) ir Ernestas Sabaliauskas (III vieta) bei jų treneris Vytautas Juozas Jokūbaitis.

2018 m. sausio 25 d. savivaldybės taryba patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės sportininkų ir trenerių skatinimo premijomis už aukštą meistriškumą tvarkos aprašą, o tvirtindama savivaldybės metinį biudžetą šiam tikslui numatė 12 tūkst. eurų.

Šiais metais tai jau trečiasis sportininkų ir trenerių pagerbimas. Šį kartą premijoms skirta 2 122 eurų.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai