Jaunimo talentų konkurse - net 20 dalyvių, tarp kurių bus ir dainininkų, ir raiderių (VIDEO)

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Net 20. Tiek dalyvių užsiregistravo į jaunimo talentų konkursą „mEFEKTAS“, kuris vyks jau šiandien, lapkričio 16 dieną, 17 val., Jurbarko kultūros centre. 20 dalyvių - gerokai daugiau nei ankstesniais metais, kuo nudžiugino organizatorius.

 

Kaip „Mūsų laikui“ penktadienį sakė renginio koordinatorė Birutė Šneiderienė, džiugu, kad mEFEKTAS plečiasi ir peržengia Jurbarko krašto ribas. Jurbarko kultūros centro didžiojoje scenoje pasirodys ir dalyvių iš kaimyninio Šakių rajono.

 

B. Šneiderienei smagu, kad konkursu susidomėjo ir Jubarko raideriai, kurie didžiojoje scenoje žada parodyti triukų. „Sportas irgi menas“, - šypsosi ji.

Scenoje bus galima išvysti ir intermedijų, bet tradiciškai dominuos šokiai ir dainos. Tarp dainininkų bus ir praėjusių metų viena iš „mEFEKTO“ nugalėtojų, dabar studentė Ieva Sapronaitytė.

 

Konkurso dalyvius vertins specialiai sudaryta vertinimo komisija, kurią sudarys ir savo srities specialistai, ir konkurso rėmėjai. Tie specialistai – Dalė Janušauskienė, Justė Lukauskienė ir Tadas Radišauskas.

 

„Pastebėti visus. Toks yra šio konkurso tikslas. Pastebėti ir paskatinti“, - pažadėjo B. Šneiderienė. Visi konkurso dalyviai apdovanojami padėkos raštais bei įvairiais rėmėjų įsteigtais prizais

 

Komisija išrinks I, II ir III vietos laimėtojus. Pirmos vietos nugalėtojas bus paskatintas 200 eurų. Antrosios – vienu šimtu. O trečiosios – 50 eurų.

 

Vakaro vedėjai, kaip ir praėjusiais metais, jaunieji Jurbarko vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ aktoriai. Šio konkurso organizatorius – Jurbarko kultūros centras.

 

Renginio kviestinis svečias - sparčiai populiarėjantis dainininkas Alen Chicco. Taip pasivadinęs Tomas Alenčikas išgarsėjo lietuviškajame „X faktoriuje“ ir sulaukė milžiniško gerbėjų dėmesio dar projektui nė nepasibaigus. Jo debiutinis koncertas numatytas gruodžio 23 dieną šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

 

 

Video: X faktoriuje išgarsėjęs dainininkas Alen Chicco

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai