Paskelbti valstybinių egzaminų rezultatai. Jurbarko rajone - 7 šimtukai (skelbiame šimtukininkus)

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko rajono abiturientų šiųmetinių valstybinių egzaminų rezultatų kraitėje – net septyni šimtukai. Trimis šimtukais įvertintos trijų gimnazistų anglų kalbos žinios, trys šimtukai yra už valstybinį matematikos egzaminą ir vienas šimtukas – už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį egzaminą. Visus šimtukus gavo Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai, „Mūsų laiką“ trečiadienį informavo rajono švietimo, kultūros ir sporto komiteto vyr. specialistė Genovaitė Grigucevičienė. Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius pranešė pavardes abiturientų, kurie surinko šimtukus, iš kurių net du gavo po du šimtukus.

 

 

 

Net du gimnazijos abiturientai gavo po du šimtukus. Tai vienintelis šimtuką už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį egzaminą gavęs Aistis Sandaras, kurio anglų kalbos žinios taip pat buvo įvertintos 100-uku.

 

Du šimtukus gavo ir Kajus Naujokaitis – maksimalų balų skaičių jis gavo už anglų kalbos ir matematikos valstybinius egzaminus.

Matematikos žinios šimtukais įvertintos ir valstybinį egzaminą puikiai išlaikė Eimina Dirvelytė bei Žilvinas Pranaitis.

Anglų kalbos valstybiniame egzamine šimtuką dar gavo Arnas Danaitis.

 

Per plauką nuo šimtukų – du abiturientai. Vieno balo pritrūko, t. y. 99 balus gavo už lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą Karolina Sabaitė bei už anglų kalbos – Elžbieta Budzinauskaitė.

 

Pasak G.Grigucevičienės, liūdniausia padėtis rajone su fizika.

 

Apie tai plačiau "Mūsų laikas" laikraštyje

 

Projektas: Gera ir čia, Lietuvoje - Jurbarko jaunimo sėkmės istorijos

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai