Į antrąjį koncertą sukvietė dar daugiau draugų

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Dangus jam dovanojo balsą, o jis jurbarkiečiams – savo ir draugų koncertą. Taip galima pristatyti “Dangus Tau dovanojo aukštį 2”, kurį jurbarkiečiams ir miesto svečiams dovanoja jurbarkietis Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos studentas Eligijus Jukna.

 

Praėjusiais metais jis organizavo koncertą buvusioje cerkvėje, o šiais metais Eligijaus užmojai žymiai didesni. Visų pirma, Eligijus sugalvojo pakeisti aplinką, jog galėtų į jo nemokamą koncertą ateiti dar daugiau žmonių. Taip pat šiais metais bus dar viena naujovė. Tai raudonas kilimas, ant kurio kviečiami nusifotografuoti visus renginio svečius nuo 17 valandos. Šiemet Eligijaus koncerte dalyvaus žymiai daugiau svečių nei pernai.

 

Eligijaus labai geri bičiuliai - muzikantai iš Kauno J. Gruodžio konservatorijos : Madalena Trevisi (vokalas), Mangirdas Kundrotas (akordeonas), Ugnė Kazlauskaitė (vokalas), Tadas Bružas (saksofonas), Austėja Marija Kimbartaitė (vokalas). Taip pat nepamiršta ir pernai metais “Dangus Tau dovanojo aukštį” dalyvavusių jaunųjų atlikėjų iš Jurbarko tai : Kamilė Ambrutaitytė (fortepijonas), Svajūnas Birgiolas (saksofonas), Jurbarko vokalinis ansamblis “Mozaika”. Kaip ir pernai, nepamirša pakviesti ir žinomo lietuvos dainininko.

 

Šiemet Jurbarke dainuos talentų šou „Lietuvos balsas“ ir Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalininkas Gabrielius Vagelis. Gabrielius prasitarė, kad jurbarkiečiams paruošęs staigmeną. Kokia ji? Eligijus sako, kad pamatysite atvykę į koncertą birželio 16 dieną (penktadienį) 18 val. į Jurbarko kultūros centrą. Raudonasis kilimas patiestas nuo 17 val. „Tikiuosi, jog šis koncertas pritrauks dar daugiau klausytojų nei pernai. Tad lauksiu Jūsų visų!“, - kviečia jurbarkiečius ir miesto svečius E. Jukna.

 

Projektas: Gera ir čia, Lietuvoje - Jurbarko jaunimo sėkmės istorijos

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai