Rajono gyventojus sveikina su šv. Velykomis ir kviečia švęsti kartu

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Brangūs parapijiečiai,

Bundanti gamta kasmet mums primena nenutrūkstamą gyvybės ciklą. Džiugu, kai Šv, Velykų rytą bažnyčios varpai gaudžia Prisikėlimą. Tegul Šv. Velykų džiaugsmas ir palaima telydi jūsų žingsnius ir  tegul jūsų širdis pripildo šviesos ir džiaugsmo, meilės ir gailestingumo. Telydi mus visus Tikėjimas, Viltis ir Meilė. Aleliuja!

Jurbarko Švč. Trejybės parapijos klebonas dekanas Darius Auglys

 

 

Mielieji,

Nuoširdžiai sveikiname Jus sulaukus Šv. Velykų – Kristaus prisikėlimo šventės, stiprinančios mumyse tikėjimą gėriu ir teisingumu, puoselėjančios sutarimą ir atjautą, skatinančios daryti gerus darbus, įvertinti savo mintis ir poelgius. Tegul ši pavasario šventė sušildo Jūsų širdis bendravimo su artimaisiais šiluma, pripildo Jūsų namus supratimu ir meile, suteikia stiprybės ir energijos kilniems darbams. Linksmų, šviesių ir jaukių Šv. Velykų!

Jurbarko rajono savivaldybės meras                                         Skirmantas Mockevičius

Administracijos direktorė                                                                          Vida Rekešienė

 

Mielieji,

Su viltimi, šviesa ir tikėjimu širdis atveriame atbundančios gamtos pajautimui, nuoširdumo ir atvirumo vienas kitam bendrystei. Tad tegul ši prasminga Šv. Velykų šventė pripildo mūsų kasdienybę gėrio, supratimo ir vienybės. Tegul atgimimo džiaugsmas pasiekia Jus ir kiekvieną Jums brangų žmogų.

Prasmingos ir viltingos Prisikėlimo šventės!

Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška

 

Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios informacija

Klebonas D. Auglys kviečia parapijiečius liudyti savo tikėjimą Jurbarko miestui - dalyvauti Didžiojo penktadienio apeigose, kurios penktadienį prasidės 18 val. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje.

Kryžiaus kelias bus einamas šiomis gatvėmis: M. Valančiaus, Dariaus ir Girėno, Vytauto Didžiojo, K. Donelaičio, Vasario 16-osios, Birželio 23-osios, Kauno gatvėmis. Įeisime kartu pasimelsti į Jurbarko K. Donelaičio liuteronų bažnyčią.

Didžiojo šeštadienio Šv. Mišios bus aukojamos 19.30 val.

 Kristaus Prisikėlimą (Velykų) iškilmių Šv. Mišios 8 val. ir 12 val.

 Antrąją Velykų dieną Šv. Mišios 10 val. ir 12 val.

 Švęskime kartu.

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai