Pirmoji kalėdinė mugė – startas kūrėjams ir pirkėjams

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Pirmoji kalėdinė mugė – startas švenčių maratonui. Ketvirtadienio vakarą labiausiai mėgstantys iš anksto planuoti ir rinktis dovanas jau skubėjo į Rūtos gėlių galeriją, esančią Vytauto Didžiojo g.10. Čia gėlių salono savininkė, kaip ir pavasarį, suskubo sukviesti į mugę visas kūrėjas, rankdarbių mylėtojas, mėgėjas ir profesionales menininkes, kad šios pristatytų savo darbus ir pasiūlytų jurbarkiečiams  įsigyti originalių įdomių kalėdinių dovanų. Vieni tik apsižiūrėti ir pasmalsauti, kiti iškart patikusią grožybę nupirkti – tokie buvo čia apsilankiusių pirkėjų užmojai. Įdomiausia, kad dauguma mugėje savo dirbinius pristatančių kūrybingų moterų pirmą kartą ryžosi savo darbus „išnešti į šviesą“. Iki tol jų rankdarbių pagrindiniai gerbėjai, pirkėjai ir vertintojai buvo draugai, pažįstami, giminaičiai. 

Greta jau žinomų Smiltelės papuošalų, Rūtos Bakšienės kalendorių, Romarikos Pikelienės šilkų, akį traukė nematytos Remigijos Šidlauskienės, Laimos Glazauskienės papuošalai, Elenos Montvydienės rankų darbo siuvinėti atvirukai ir dovanų maišeliai, kelių mezgėjų vilnonės kojinės, kepurės, suknytės, nykštukai, Ritos ir Kristinos dirbiniai iš eglišakių. Žavėjo pirkėjus ir žvakės, ir vėriniai iš natūralių akmenukų, galų gale šios kalėdinės mugės iniciatorės Rūtos gėlės, puikiai derančios kalėdinėse kompozicijose. Galva sukosi nuo grožybių.

Sunku jurbarkiečiams ir apsispręsti, kokią dovaną pirkti, kai dar gruodžio pradžia ir Kalėdos už kelių savaičių. Laimei, ši kalėdinė mugė pirmoji, ir tiems, kad išėjo iš jos nieko nenupirkęs arba nespėjo ateiti šiandien, galės čia sugrįžti gruodžio 13 ir 20 dienomis. Mugės organizatorė Rūta sako, kad vietas prekybai užsisakė bent 20 įvairių grožybių kūrėjų, tad dovanoms idėjų nepritrūks.     

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai