PILIETIŠKUMAS IR ATSAKINGUMAS JAU TAMPA KASDIENIU REIŠKINIU!

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rugpjūčio 18 d. popietę Marijampolės apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys į Jurbarko r. policijos komisariatą atvyko su kilnia misija - padėkoti atsakingai vykdantiems pareigas darbuotojams ir pilietiškiems gyventojams.

Šią dieną už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir asmenims suteiktą socialinę pagalbą, viršininkas M. Baršys įteikė padėką Jurbarko r. PK Reagavimo skyriaus vyresniajam tyrėjui Ovidijui Šimkui. Jis liepos 8 d. baigęs tarnybą, po darbo valandų, savo iniciatyva vykdė paieškos priemones moters, kuri parašė atsisveikinimo raštelį, persipjovė rankų venas ir pasišalino. Paieška buvo sėkminga - moteris rasta gyva, tačiau be sąmonės. Pareigūnas nesutriko - jis suteikė pirmąją medicinos pagalbą ir iškvietė greitosios medicinos pagalbos specialistus į įvykio vietą. Šio atsakingo pareigūno dėka buvo išsaugota moters gyvybė.

Marijampolės apskr. VPK viršininkas M. Baršys susitiko su Jurbarko miesto gyventoju Daivaru Žemaitaičiu ir padėkojo jaunuoliui už pilietišką poelgį. Šis jaunuolis gegužės 28 d. atėjęs į prekybos centrą „Topolis“ pastebėjo, kad parduotuvės klientas, keturiasdešimt dvejų vyras, pasiėmė du butelius alaus „Šnekorių ir išbėgo iš parduotuvės pro mokėjimo kasas nesusimokėjęs už prekes. Daivaras Ž. neliko abejingas tokiam ciniškam elgesiui, nesudvejojo - įtariamąjį pasivijo ir jį sulaikė. Pavogtos prekės gražintos parduotuvei.

Viršininkas M. Baršys džiaugėsi, kad yra neabejingų gyventojų, kurie matydami akivaizdų nusikaltimą nepraeina abejingai pro šalį, o padeda policijos pareigūnams.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai