Paskutinė darbo diena Švietimo skyriuje vedėjui – ŠVENTIŠKA ir PRASMINGA

Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Liepos 13-oji ypatinga diena. Apdovanotas gausus būrys abiturientų šimtukininkų, kuriems apdovanojimai įteikti paskutinę darbo dieną pareigas einančio Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Antano Gvildžio pasirašytu įsakymu. Puikūs mokinių ir mokytojų darbo rezultatai pateisino 22 metus švietimo įstaigoms atidavusio vadovo lūkesčius, ir kaip jis sako, atpirko visus per tuos metus patirtus sunkumus ir išbandymus. Švietimo sistema per visą Nepriklausomybės laikotarpį patyrė daugiausiai pokyčių, kuriuos įgyvendinant Švietimo skyriui kartu su mokymo įstaigomis teko praeiti sunkų pažinimo kelią.

Vedėjas A. Gvildys, pakalbintas darbo dienos pabaigoje, paatviravo, kad pagaliau atėjo metas rasti laiko sau ir šeimai, nes vadovaujant švietimo įstaigoms laisvų savaitgalių beveik nelikdavo. „Visi kalbėjo kalbėjo, kad vedėjas ruošiasi išeiti, ir pasitvirtino faktas“, – juokavo paskutiniam dienos akcentui, pokalbiui su meru, besiruošiantis pašnekovas.

Atsisveikinimas su darbu simbolinis. A. Gvildys nesirengia nei atostogauti, nei palikti savivaldybės – vienas pareigas keičia kitomis. Nuo pirmadienio Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas dirbs Dokumentų ir viešųjų ryšių vyr. specialistu.

„Kokios emocijos jus aplankė paskutinę darbo vedėjo pareigose dieną? Ką skubėjote užbaigti?“ – teiraujamės A. Gvildžio.

„Rimta, bet maloni darbo diena. Kartu su meru priėmėme rajono abiturientus, kurie labai nudžiugino savo rezultatais. Per visą mūsų savivaldybės istoriją nėra taip buvę, kad būtų toks didelis skaičius moksleivių, surinkusių šimtukus. Tai rodo, kad Jurbarko krašto jaunimas yra stiprus, galintis pasiekti gerų rezultatų, kad mes turime daug šaunių mokytojų, kurie tiems jaunuoliams yra labai geri vedliai. Tai buvo vienas didžiausių ir gražiausių šios dienos darbų. Su juo susijęs ir paskutinis mano, kaip vedėjo, įsakymas, kuriuo patvirtinau tą faktą, kad geriausiems abiturientams įteikiamos atminimo dovanos – nuo skyriaus ir savivaldybės. Dovanos simboliškos – kvietimai apsilankyti knygyne, kur galės įsigyti tuos dalykus, kurie jiems ir padėjo pasiekti gražių rezultatų,“ – kalbėjo A. Gvildys, siųsdamas paskutines žinutes iš vedėjo darbo vietos savo kolegoms, dirbusiems drauge su juo, mokykloms, kultūros įstaigoms, sporto centrui, kartu pasidžiaugdamas, kad turėjo galimybę ilgus puikius metus dirbti drauge su tais žmonėmis, kurie suprato jį, o jis – juos.

Apie Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo kėdėje sukauptą patirtį, asmeninius pastebėjimus, praeitus kryžiaus kelius ir džiuginančius dalykus skaitykite kitą penktadienį „Mūsų laike“.

Straipsnis  7 komentarų
Mūsų partneriai